Home / اخبار / دانشگاه تهران آموزش تحول دیجیتال به مدیران را بر عهده گرفت…
قیمت تور استانبول

دانشگاه تهران آموزش تحول دیجیتال به مدیران را بر عهده گرفت…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سی ام اردیبهشت ماه امسال در دیدار با رییس دانشگاه تهران، تحول دیجیتال را یک رخداد بزرگ پیش روی جامعه جهانی خواند که جامعه علمی و اقتصادی کشور باید با این تحول به طور فعالانه روبرو شود.
«محمدجواد آذری جهرمی» افزود: تحول در توسعه دیجیتال باید طرح پایدار و همه جانبه‌ای داشته باشد که دانشگاه تهران می‌تواند در تدوین آن نقش کلیدی را ایفا کند؛ بنابراین تصمیم داریم وظیفه مهمی را که دولت بر عهده وزارت ارتباطات نهاده است، با کمک دانشگاه تهران به سرانجام برسانیم.
در همین پیوند، ستاد خبری برگزاری دوره عالی مدیریت کسب و کار با گرایش تحول دیجیتال امروز از برگزاری این دوره در دانشگاه تهران خبر داد.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران و مدیر علمی دوره آموزشی تحول دیجیتال گفت: دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به ‎عنوان قطب پژوهش و آموزش تحول دیجیتال کشور، برای نخستین بار این دوره را برگزار می کند.
«مهدی شامی زنجانی» افزود: همین امروز باید همه صنایع کشور به‎سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند و هر گونه تاخیر در این رهسپاری، باعث عقب ماندگی بیشتر از کشورهای منطقه و دنیا می شود.
شامی زنجانی هدف این دوره را پرورش مدیرانی با تفکر و نگرش دیجیتال برشمرد.
به گفته وی، مخاطبان این دوره مدیران و اعضای هیات مدیره سازمان‎ها، کارآفرینان، کارشناسان و مشاوران صنایع مختلف (همانند خودرو، فناوری اطلاعات، نفت و گاز، دریایی، معدن، گردشگری، بانکی، بیمه و …) است که قصد دارند دانش و مهارت لازم برای دیجیتالی‎سازی سازمان‎های خود را کسب کنند.
علاقه‎مندان برای ثبت نام در این دوره یک ساله که شهریورماه امسال آغاز می شودمی توانند به تارنمای www.digitalDBA.ir مراجعه کنند.
به شرکت‎کنندگان در این دوره گواهینامه معتبر در 2نسخه فارسی و انگلیسی داده می شود.

اقتصام*2078*1961*

انتهای پیام /*

نوشته دانشگاه تهران آموزش تحول دیجیتال به مدیران را بر عهده گرفت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *