Home / اخبار / خیانت‌ در جلد دوست، سهمناک‎تر از بحران‎های خارج از مرز است
قیمت تور استانبول

خیانت‌ در جلد دوست، سهمناک‎تر از بحران‎های خارج از مرز است


نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: طوفان اقتصادی در کشور ما وزیده می‌شود، اما بحران‌های سیاسی که در خارج از مرزهای ایران اتفاق می‌افتد، به قدر خود تحریمی داخل کشور سهمناک نیست، خیانت‌ داعشی‌های داخلی در جلد دوست، سهمناک‎تر از بحران‎های سیاسی خارج از مرز کشور است.

به گزارش ایسنا، معصومه آقاپور علیشاهی در آیین تودیع و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و مدیرکل گمرک تبریز اظهار کرد: جنگ نظامی با شلیک تیر به جسم آغاز می‎شود، اما در شرایط فعلی، جنگ، جنگ اقتصادی است، دست به دست هم دهیم تا از این جنگ پیروز بیرون بیاییم.

وی با تاکید بر همراهی و همکاری قوای سه گانه کشور برای حل مشکلات گفت: وقت پنجول کشیدن به صورت هم و نقد و انتقاد نیست، بلکه وقت خدمت و به فکر مردم بودن است، در وضعیت کنونی، جناح سیاسی مفهومی ندارد، باید برای معیشت مردم تلاش کرد، مردم ولی‌نعمت مسئولان هستند. تنها راه نجات و زنده ماندن، حمایت از بنگاه‌های اقتصادی به خصوص بنگاه‎های کوچک و متوسط است.

وی در ادامه با اشاره به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: متاسفانه این قانون با عجله خاصی در سال ۸۷ تصویب شد و این باعث شد تا از راه اصلی منحرف شده و در مسیر سقوط به دره اقتصادی قرار بگیریم، اصلاح ارز و قاچاق کالا و اصلاح امور بانکی که تا پایان سال تصویب می‎شود، از اقدامات نمایندگان مجلس در سال «حمایت از کالای ایرانی» است که همت والای مردم و بخش خصوصی را نیز می‎طلبد.

نماینده مردم شبستر در پایان با بیان این‌که «سه قیام باید در این کشور اتفاق بیفتد»، عنوان کرد: قیام بخش خصوصی و گام برداشتن با اعتماد، قیام بخش بروکراسی و دست برداشتن از نامه نگاری، قیام بخش دولتی و اصلاح ردیف‌های مازاد شرایط خاص می‎تواند گام موثری در نجات اقتصاد کشور در شرایط کنونی باشد.
انتهای پیام

نوشته خیانت‌ در جلد دوست، سهمناک‎تر از بحران‎های خارج از مرز است اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *