Home / اخبار / حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد…
قیمت تور استانبول

حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد…

اکبر حسن بگلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت 2 هزار و 995 تفاهم نامه با مشترکان بخش های مختلف در استان به امضا رسیده که این امر موجب کاهش مصرف برق در بخش های صنعتی، اداری، تجاری و کشاورزی شده است.
وی بیان کرد: 394 مشترک برق طی سال گذشته در بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، تجاری و دیزل های خود تامین در طرح کاهش پیک بار تابستان مشارکت و بیش از 13 میلیارد ریال پاداش دریافت کردند.
وی اضافه کرد: استفاده از لوازم اندازه گیری مناسب از جمله کنتور هوشمند دیجیتالی به همراه مودم یا دیتالاگر شرط اصلی و مهم برای برخورداری از پاداش و تخفیف طرح های مدیریت بار است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: پیش بینی می شود این مشترکان در سال جاری 94.1 مگاوات از میزان برق مصرفی خود را کاهش دهند.
وی اضافه کرد: یکهزار و 370 مشترک با میزان مصرف 175 مگاواتی در بخش صنعت، 6 هزار و 107 مشترک با میزان مصرف 172 مگاواتی در بخش کشاورزی و مابقی نیز با مصرف 13 مگاواتی در بخش تجاری فعالیت می کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: همچنین 113 مشترک CNG در آذربایجان غربی وجود دارد که مصرف آنها 16 مگاوات است.
به گزارش ایرنا سالانه یکهزار و 250 مگاوات برق در آذربایجان غربی تولید شده و حدود یکهزار مگاوات آن مصرف می شود.
99 درصد جمعیت سه میلیون و 265 هزار نفری این استان از نعمت برق برخوردار هستند؛ یک میلیون و 179 هزار و 69 مشترک برق در استان وجود دارد که از این تعداد 316 هزار و 485 مشترک روستایی و 862 هزار و 584 مشترک شهری هستند.
8135/2093

انتهای پیام /*

نوشته حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *