Home / اخبار / حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد…
قیمت تور استانبول

حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد…

اکبر حسن بگلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت 2 هزار و 995 تفاهم نامه با مشترکان بخش های مختلف در استان به امضا رسیده که این امر موجب کاهش مصرف برق در بخش های صنعتی، اداری، تجاری و کشاورزی شده است.
وی بیان کرد: 394 مشترک برق طی سال گذشته در بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، تجاری و دیزل های خود تامین در طرح کاهش پیک بار تابستان مشارکت و بیش از 13 میلیارد ریال پاداش دریافت کردند.
وی اضافه کرد: استفاده از لوازم اندازه گیری مناسب از جمله کنتور هوشمند دیجیتالی به همراه مودم یا دیتالاگر شرط اصلی و مهم برای برخورداری از پاداش و تخفیف طرح های مدیریت بار است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: پیش بینی می شود این مشترکان در سال جاری 94.1 مگاوات از میزان برق مصرفی خود را کاهش دهند.
وی اضافه کرد: یکهزار و 370 مشترک با میزان مصرف 175 مگاواتی در بخش صنعت، 6 هزار و 107 مشترک با میزان مصرف 172 مگاواتی در بخش کشاورزی و مابقی نیز با مصرف 13 مگاواتی در بخش تجاری فعالیت می کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: همچنین 113 مشترک CNG در آذربایجان غربی وجود دارد که مصرف آنها 16 مگاوات است.
به گزارش ایرنا سالانه یکهزار و 250 مگاوات برق در آذربایجان غربی تولید شده و حدود یکهزار مگاوات آن مصرف می شود.
99 درصد جمعیت سه میلیون و 265 هزار نفری این استان از نعمت برق برخوردار هستند؛ یک میلیون و 179 هزار و 69 مشترک برق در استان وجود دارد که از این تعداد 316 هزار و 485 مشترک روستایی و 862 هزار و 584 مشترک شهری هستند.
8135/2093

انتهای پیام /*

نوشته حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

جشنواره نوروز بل، بزرگداشت یک جشن باستانی

آیین و جشن های زیادی از دیرباز در فرهنگ شهرهای ایران زمین ریشه دوانده است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *