Home / اخبار / تولیدات کهگیلویه و بویراحمد به صورت خام صادر نشود…
قیمت تور استانبول

تولیدات کهگیلویه و بویراحمد به صورت خام صادر نشود…

به گزارش ایرنا، جعفر گوهرگانی روز سه شنبه در نشست ستاد سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: صادرات اقلام کشاورزی، صنعتی و معدنی این استان توسط سرمایه گذاران باید پس از فرآوری های لازم و در راستای سوددهی بیشتر برای استان انجام شود.
وی افزود: هیچ فرصتی برای فعالیت به سرمایه گذاران غیرواقعی در کهگیلویه و بویراحمد داده نشود زیرا برخی از آنها به دنبال سوء استفاده هایی از جمله در زمینه تملک زمین های واگذاری هستند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: گاهی اوقات مشاهده شده عده ای از سرمایه گذاران بومی یا غیربومی در موعد مقرر به تعهدات خود عمل نمی کنند حال آنکه زمین و دیگر امکانات مورد نیاز در اختیار آنان قرار گرفته است.
گوهرگانی عنوان کرد: زمین های واگذاری به اینگونه سرمایه گذاران باید هر چه زودتر در کمیسیون ماده 33 کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف شوند.
وی با اشاره به اینکه ادعای برخی از معارضان اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد غیرواقعی است، ابراز داشت: نباید به ادعای این افراد بها داده شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه به جرأت می توان ادعا کرد هیچ نقطه بدون معارض اجتماعی در استان یافت نمی شود، گفت: وجود معارضان اجتماعی جزو اصلی ترین موانع اجرای طرح های سرمایه گذاری توسط افراد بومی یا غیربومی در استان است.
گوهرگانی اظهار داشت: مهمترین مزایای سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد شامل اشتغالزایی، افزایش تولید، درآمدزایی و رونق اقتصادی است.
وی افزود: به همین منظور در زمینه صدور مجوزها، پاسخ به استعلام ها، اعطای تسهیلات، تأمین زمین و فراهم کردن زیرساخت های لازم همکاری و حمایت همه جانبه ای از سرمایه گذاران بومی و غیربومی کهگیلویه و بویراحمد خواهد شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نیز گفت: زمان صدور مجوزها و پاسخ به استعلام ها برای سرمایه گذاران کهگیلویه و بویراحمد طولانی، پیچیده و دشوار است که باید کاهش پیدا کند.
جبار کیانی پور اظهار داشت: این زمان در دیگر استان های کشور حدود یک هفته است اما در کهگیلویه و بویراحمد ماه ها طول می کشد.
وی افزود: برای هر کدام از دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد مدت زمان مشخصی در زمینه صدور مجوزها و پاسخ به استعلام ها تعیین شود.
کیانی پور بیان کرد: با وضعیت کنونی حاکم در کهگیلویه و بویراحمد برای صدور مجوزها و پاسخ به استعلام ها نباید منتظر رونق سرمایه گذاری در این استان بود.
وی عنوان کرد: تا زمانی که این روند در کهگیلویه و بویراحمد اصلاح نشود اقدام خاصی در زمینه سرمایه گذاری در استان انجام نخواهد شد.
7535/1662

انتهای پیام /*

نوشته تولیدات کهگیلویه و بویراحمد به صورت خام صادر نشود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *