Home / اخبار / تور گردشگری اندونزی
قیمت تور استانبول

تور گردشگری اندونزی

تور گردشگری اندونزی

تور گردشگری اندونزی  Indonesian Tourism Tour

تور گردشگری اندونزی بهترین گزینه برای یک گردش عالی در اندونزی می باشد . تور اندونزی و قیمت تور اندونزی برای تور های مختلف در تورزپرس لیست شده است که شما می توانید مطالعه کنید و یک انتخاب خوب برای خرید تور داشته باشید.

طبیعت اندونزی

اندونزی بزرگ ترین مجمع الجزایر جهان می باشد و از کشورهای در حال توسعه اقیانوسیه محسوب می شود.اندونزی به شکل یک قوس در طول خط استوا کشیده شده است و شامل بیش از 3700 جزیره می باشد .از معروف ترین جزایر اندونزی می توان به جزیره زیبای بالی اشاره کرد که خود به تنهایی یک تور مسافرتی عالی به شمار می رود و شما برای بازدید از زیبایی ها و شگفتی های این جزیره نیاز به مدت زمان زیادی دارد.

تور گردشگری اندونزی

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت دنیا  به شمار می رود. با وجود جمعیت زیاد و مناطق پرتراکم، اندونزی جنگل‌های کم‌جمعیت بسیار وسیعی دارد که دومین سطح از تنوع زیستی را در جهان در خود جای داده‌اند و شما می توانید جنگل های دست نخورده  و شگفت انگیز بسیاری را در اندونزی نظاره کنید. زبان اندونزیایی زبان رسمی مردم اندونزی و واحد پول آن روپیه می باشد.
از انجایی که اندونزی به خط استوا نزدیک می باشد ، دارای آب و هوای گرم و استوایی  است و بارانهای موسمی در این  کشور باعث رونق کشاورزی ان شده است. تغییرات فصلی  اندونزی در این بسیار اندک می باشد. و دارای دو فصل می باشد. این کشور از نظر منابع طبیعی بسیار غنی می باشد چرا که دارای ۱۲۰ میلیون هکتار جنگل‌های بارانی می باشد .

سایر مقاله های اندونزی برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور توریستی:

قیمت تور های اندونزی

تور مالزی و اندونزی

تور اندونزی قیمت

قیمت تور بالی اندونزی

بالی معروف به جزیره خدایان و بهشت زمینی

بالی یک جزیره بسیار زیبا و شگفت انگیز می باشد که دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار می باشد این جزیره به خاطر سواحل بسیار زیبا که به برترین سواحل دنیا معروف است توریست های بسیاری را هر ساله جذب خود می کنند . طبیعت بالی به قدری زیباست که هر کس که به این جزیره سفر کرده است جویای سفری دیگر به بالی شده است. بالی دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده است و به خاطر این وصلت خودش از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار گردیده است .

تور گردشگری اندونزی

از دیگر جزایر اندونزی می توان به جزیره های کالی مانتان ، جاوه ، سوماترا و سولاوزی اشاره کرد. با این وجود که  بیشتر جزیره های اندونزی برای سکونت مناسب نیستند ، از نظر میزان جمعیت در رده چهارم جهان قرار  گرفته شده است.  تمام جزیره های اندونزی بسیار زیبا هستند و اندونزی از ان دسته کشورهایی است که همیشه توریست دارد.

 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

غار زینگان، بهشت فراموش نشدنی در ایلام

استان ایلام یکی از استان های غربی کشور ایران است و دارای آب هوای خشک، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *