Home / اخبار / تور هوایی آذربایجان باکو
قیمت تور استانبول

تور هوایی آذربایجان باکو

تور هوایی آذربایجان باکو

تور هوایی آذربایجان باکو  Azerbaijan Airlines Tour Baku

سایت تورزپرس با ارائه ی تور باکو با متنوع ترین تورها در بین سایت های گردشگری سرامد است. اغلب پروازها از تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی آغاز می شود و هواپیمایی آزال این پروازها را به عهده دارد که پرواز بسیار با کیفیتی می باشد . از نزدیک به یک سال پیش شرکتهای هواپیمایی ایرانی نیز به باکو پرواز دارند که از جمله این پرواز ها میتوان ماهان، ایران ایر و کیش ایر را نام برد .  قیمت تور باکو هوایی تقریبا از 1.500.000 تومان آغاز شده و تا 4 میلیون تومان متغیر می باشد . تور هوایی آذربایجان باکو نیز از 3 شب و 4 روز آغاز شده و بیشتر از آن هم انجام می شود .

تورهای هوایی باکو سایت تورزپرس از شهرهای تهران، مشهد و تبریز پرواز دارند ، و تنها این شرکت است که کلیه روزهای هفته به باکو پرواز دارد. تور هوایی باکو در سایت تورزپرس نسبت به دیگر سایت های گردشگری قیمت مناسب تری دارد و در این سایت می توانید با مراجعه به قسمت فروش تور  نسبت به رزرو آنلاین تور اقدام نمایید.

تمام جوانب برای سفر و همراهی یک تور آذربایجان فراهم است؛ شهرهای مدرن، تجمع هنرمندان و طراحان آماتور و حرفه‌ای در اکثر زمینه‌های هنری ، طبیعت عالی، سواحل زیبا و ماسه‌ای دریای خزر و … به تورهای آذربایجان زیبایی عجیبی می‌بخشند!

همانطور که می دانید توریسم ، مناسب ترین مسیر جهت جذب سرمایه‌های خارجی و به وجود آوردن اشتغال‌های همیشگی در بازه ی زمانی کوتاه میباشد . کشور آذربایجان به همین منظور توسعه بسیار سریع امکانات تفریحی و اقامتی خود را آغاز نموده است، به صورتی که در سالهای اخیر، تورهای آذربایجان در بین توریستها جایگاه خود را به دست آورده است . موضوع جالب درباره ی آذربایجان این مورد است که مجاورت و همسایگی زیاد این کشور به ایران ، باعث همراهی ایرانیان زیادی از راههای گوناگون با تورهای آن شده است . یکی از خصوصیات این تورها، امکان سفر به صورت زمینی به کشور اذربایجان و شهر باکو (برای اطلاع از تور زمینی باکو قیمت روی لینک کلیک کنید.) می باشد . این ویژگی در بسیاری از موارد مناسب افراد مشتاق می باشد .

تا دویست سال پیش کشور آذربایجان از استان‌های ایران به شمار می رفته است و قومهای آریایی زیادی در آن سکنی گزیده اند ، اما اغلب ساکنان آن آذری زبانان هستند و این قوم نیز فرهنگی بسیار نزدیک به مردم ایران دارند و بر خلاف مردم ترکیه ، به آسانی و بدون هیچ مشکلی با ترک زبان‌های ایران مراوده دارند . این نزدیکی فرهنگی، موجب راحتی بیشتر مردم ایران در سفر و تفریح و گردش به این کشور می شود . ایرانیان می توانند به خوبی با مردم این کشور ارتباط برقرار نمایند . ناگفته نماند که مردم این کشور هم گردشگران ایرانی به نیکی رفتار می کنند و بسیاری از افرادی که به این کشور سفر کرده اند از روابط و دوستانی می گویند که در آن کشور پیدا نموده اند .

علاوه بر تمام این مطالب، کشور آذربایجان به علت پیشرفت فراوان در طراحی شهری و گسترش تفریحاتش به این صورت از آن نام برده می شود که تورهای آذربایجان بهتر از چندین تور خارجی در نظر گرفته می شوند . نکته مشهود در باره تورهای این کشور خلوت بودن آن‌هاست! زیرا اغلب توریستها جهت تفریح و سفرهای‌ کوتاه مدت‌ خود ترکیه و یا ارمنستان را بر می گزینند، تورهای گردشگری این کشور در هر زمان میزبانی توریستهای حرفه‌ای‌تر را عهده دار است و علاقمندانی که مایل به تجربه‌ای جدید هستند را به سمت خود جلب می کند . برای رزرو تور نوروزی آذربایجان در سایت تورزپرس با قیمت مناسب روی لینک کلیک کنید.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

روز جهانی اقیانوس ها

هر ساله شاهد برگزاری صدها بزرگداشت و روز جهانی هستیم که در هر یک از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *