Home / اخبار / تور غواصی تایلند 
قیمت تور استانبول

تور غواصی تایلند 

تور غواصی تایلند – Thai Diving Tour 

تایلند یکی از کشور های پر طرفدار در آسیا است که همه ساله توانسته عده ی زیادی از مردم دنیا را به خود جذب نماید. نام تایلند برگرفته شده از دو کلمه ی thai و land می باشد که به معنای سرزمین لبخند مفهوم دارد. از مهم ترین مقاصد گردشگری در این شهر می توان به پوکت اشاره کرد که یک شهر ساحلی است و غواصی و قایق سواری در آن رایج است. شما می توانید با رزرو آنلاین تور برای رفتن به این شهر تایلند اقدام نمایید. در ادامه درباره پوکت و جاذبه های، اطلاعات بیشتری را عنوان خواهیم کرد. با تورزپرس همراه باشید. 

جاذبه های گردشگری پوکت Phuket Tourist Attractions  

جزیره فانگ انگا

جزایر فی فی
جاذبه های دیدنی این شهر بسیار زیاد است و ما در این جا به دو جزیره ی جذاب آن اشاره خواهیم کرد. یکی از این جزایر پرطرفدار که به جزیره جیمز باند مشهور است، جزیره فانگ انگا (Phang Nga Bay) می باشد. غار های جذاب، تالاب های دیدنی، سواحل بکر و تفریحات آبی، از جمله جاذبه های این جزیره ی دیدنی می باشند. شما می توانید در این جزیره به غواصی، قایق سواری و ماهیگیری بپردازید. 
از دیگر جزایر مشهور پوکت می توان جزایر فی فی (Phi Phi Island) را نام برد که شما می توانید با تور تایلند به دیدن آن بروید. سفر به پوکت بدون دیدن این جزایر امکان ندارد. نمونه ی این جزایر در دنیا کم پیداست. از جاذبه های گردشگری تایلند که بسیار پرطفدار است، همین جزایر فی فی می باشند که جذب توریست بالایی نیز دارند. این جزایر از دو جزیره ی مهم فی فی بزرگ و فی فی کوچک تشکیل شده اند. فی فی کوچک هیچ سکنه ای ندارد. شما در این جزایر دیدنی می توانید به غواصی و شنا بپردازید که از تفریحات هیجان انگیز پوکت می باشند و از طبیعت فوق العاده ی این جزایر استفاده نمایید. 

زمان مناسب برای سفر به پوکت The perfect time to travel to Phuket 

پوکت در تمام طول سال دارای آب و هوایی داغ می باشد اما درجه ی حرارت در آن ثابت است. فصول بارانی این شهر از ماه مه تا اکتبر است و فصول خشک از نوامبر تا آوریل می باشد. بهترین زمان برای مسافرت به پوکت ماه ژانویه یعنی از 12 دی تا 12 بهمن و ماه فوریه از 13 بهمن تا 10 اسفند می باشد. چرا که آب و هوای کل کشور مطلوب است. 

برای انتخاب تور غواصی تایلند به کدام شهر سفر کنید؟ 

تور غواصی تایلند
برای انتخاب تور غواصی تایلند می توایند به یکی از بهترین شهر های آن که در بالا نیز اشاره کردیم یعنی پوکت سفر کنید. برای این منظور به قسم تورهای سایت رفته و قیمت تور تایلند و تورهای آفردار را دیده، سپس انتخاب نمایید. پوکت به دلیل داشتن جزایر متعدد برای غواصی بسیار مناسب است و غواصان زیادی همواره برای رفتن به این شهر اقدام می کنند. 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *