Home / اخبار / تور جزایر ترکیه
قیمت تور استانبول

تور جزایر ترکیه

تور جزایر ترکیه

تور جزایر ترکیه  Turkey Island Tour 

امروزه بسیاری از ایرانیان کشور ترکیه را به عنوان مقصدی برای سفرهای خود انتخاب می کنند و سفر به ترکیه جزو معمول ترین سفر های خارجی برای آنان شده است. اما بسیاری از این سفر ها تنها محدود به تور استانبول و تور آنتالیا می شود، در حالی که ترکیه علاوه بر استانبول و سواحل آنتالیا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری در شهر های دیگر خود نیز هست. یکی از این جاذبه ها، جزایر زیبایی است که در آب های خروشان اطراف ترکیه قرار گرفته اند. تعداد این جزایر کم است و تعدادی از این جزایر نیز قابل سکونت نمی باشد. تنها راه وارد شدن به این جزایر از راه آبی است که می تواند تجربه متفاوتی را در سفر شما ایجاد کند. در ادامه به بررسی جزایر موجود در ترکیه خواهیم پرداخت تا بهترین انتخاب را در تور جزایر ترکیه داشته باشید. با ما همراه باشید. 

تور جزایر ترکیه

 

جزیره ی گوکسیدا 

این جزیره در نقطه ی شمالی دریای اژه قرار گرفته است که شما در تور ترکیه ارزان می توانید از آن بازدید کنید. یکی دیگر از نام های آن، جزیره ایمبروس می باشد . جزیره ی گوکسیدا دارای پوشش گیاهی متنوعی است و بخش های بسیاری از این جزیره پوشیده از درختان و گیاهان می باشد. این جزیره در غربی ترین نقطه از خاک کشور ترکیه واقع شده است. برای سفر به این جزیره از شهر های ساحلی واقع در دریای اژه و همچنین استانبول می توان اقدام کرد. داخل جزیره تفرجگاه ها و هتل های کوچکی قرار دارند که خدمات قابل قبولی در قبال هزینه ای مناسب ارائه می کنند. 

تور جزایر ترکیه

 

جزیره ی مرمره 

این جزیره در دریای مرمره در ناحیه ی غربی ترکیه قرار گرفته و این جزیره از هزاران سال مورد توجه و استفاده حاکمان بوده است. علت اهمیت این جزیره منابع سنگ و منابع معدنی است که در دل خود جای داده است. در گذشته این جزیره به نام  پروپونتیس خطاب می شد، اما به علت وجود منابع بسیارِ سنگ مرمر، نام آن به جزیره ی مرمره تغییر پیدا کرد. این جزیره به قدری برای کشور ترکیه اهمیت دارد که دریای مرمره نیز به علت وجود این جزیره به این نام شناخته می شود. این جزیره فاصله ی بسیار کمی با استانبول دارد و امکانات تفریحی و چندین هتل مناسب نیز در جزیره قرار دارد. شما می توانید در تور استانبول خود به جزیره ی مرمره نیز سفر کنید، اما اگر قیمت تور استانبول برایتان اهمیت بسیاری دارد، در بازدید جزیره از امکانات اضافه صرف نظر کنید. 

تور جزایر ترکیه

 

جزایر پرنسس 

جزایر پرنسس متشکل از 9 جزیره می باشند که به طور زنجیره وار در کنار هم قرار گرفته اند . 4 جزیره از این جزایر غیر مسکونی است، اما با این وجود جزایر پرنسس تعداد بسیار زیادی از افراد را در خود جای داده اند و هر ساله تعداد گردشگران این جزایر نیز رو به افزایش است. جزایر پرنسس در دریای مرمره قرار گرفته است و فاصله ی بسیار کمی با استانبول دارد. این جزایر نزد گردشگران ایرانی نیز از محبوبیت بالایی برخورد دار است و برای آنان شناخته شده می باشد. داخل جزایر پرنسس هتل های مختلف با هزینه های متفاوتی وجود دارد. تفریحات آبی و ورزشی بسیاری نیز در کنار ساحل قابل استفاده اند. امیدواریم توانسته باشیم شما را برای انتخاب تور ترکیه مورد نظرتان راهنمایی کرده باشیم.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

غار زینگان، بهشت فراموش نشدنی در ایلام

استان ایلام یکی از استان های غربی کشور ایران است و دارای آب هوای خشک، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *