Home / اخبار / تور جاکارتا بالی
قیمت تور استانبول

تور جاکارتا بالی

تور جاکارتا بالی Jakarta Bali Tour

درباره تور جاکارتا بالی چقدر اطلاعات دارید؟ تور جاکارتا توریست های بسیاری را هر ساله به سمت خود می کشاند. شما می توانید اطلاعات کاملی درباره قیمت تور جاکارتا را در سایت تورزپرس دنبال کنید. برای فصل های مختلف سال قیمت جاکارتا کمی متفاوت می باشد.

تور جاکارتا بالی

جاکارتا از شهر های مهم کشور اندونزی و پایتخت اندونزی می باشد. داری جمعیت زیادی می باشد . جاکارتا علاوه بر اینکه قلب تپنده اندونزی محسوب می شود مرکز اقتصادی و سیاسی اندونزی نیز به شمار می رود. امروزه این شهر به علت توسعه ی اقتصادی و بازارها و بنادر پر رونقش بسیار مورد توجه قرار گرفته است .
جاکارتا دارای جذابیت‌های طبیعی بسیار زیادی است که شاید علت اصلی این همه توریستی که هر ساله به این سرزمین سفر می کنند همین باشد .البته جاذبه های گردشگری و توریستی جاکارتا بسیار زیاد است و مجهز به پارک های آبی و تفریحات آبی بسیاری نیز می باشد.

اگر بخواهید در مورد آب و هوای جاکارتا اطلاعاتی داشته باشید بهتر است بگوییم که آب ‌و هوای جاکارتا استوایی است و در تمامی طول سال هوایی گرم و مرطوب دارد،فقط در فصل زمستان‌ها بارش باران بسیار بیشتر است. خیلی از توریست ها تمایل دارند جاکارتا را در بهترین فصل اب و هوایی اش ببینند برای این عده توصیه می کنیم که ، از آوریل تا اواسط نوامبر خرید تور را انجام دهید چرا که این زمان بهترین زمان از نظر آب و هوایی برای سفر به جاکارتا می باشد.

تور جاکارتا بالی

فرودگاه بین‌المللی سوکارنا هاتوا جاکارتا بسیار بزرگ است ؛ دارای سه ترمینال با پروازهای داخلی و خارجی است. برای تاکسی می توانید از خدمات داخل سالن استفاده کنید و پول تاکسی متر را پرداخت کنید. اگر ترجیج می دهید در مکانی ارام و خلوت هتل داشته باشید بهتر است هتل های شمال جاکارتا را انتخاب کنید  و اگر تمایل دارید به مکان های دیدنی نزدیک باشید هتل های زیادی در اطراف میدان آزادی وجود دارد .

اطلاعات کاملی در مورد جاکارتا را می توانید در مقاله های زیر دنبال کنید:

مجری تور بالی جاکارتا

قیمت تور جاکارتا

تور بالی جاکارتا

تور اندونزی جاکارتا
از انجایی که جاکارتا دارای جاذبه های توریستی بسیاری می باشد شما گزینه های زیادی را پیش رو دارید بهتر است در مورد جاکارتا و دیدنی هاش اطلاعات کاملی داشته باشید و با برنامه به بازدید از جاکارتا بپردازید تا سردرگم نشوید. برای اینکه بتوانید اطلاعات کاملی از جاکارتا داشته باشید بهتر است مقاله های زیر را مطالعه کنید:
جاکارتا  دارای طبیعت بسیار زیبا و چشم نوازی می باشد ، جنگل های وسیع و سرسبزش  در کنار سواحل ناب و پر زرق وبرقش به همراه پارک های زیبا از گونه های کمیاب گیاهان و جانواران این شهر در محبوبیت جاکارتا بی تاثیر نبوده است.

 

 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

فستیوال مرد سوزان، عجیب ترین جشنواره سالیانه آمریکا

هرساله فستیوال های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می شوند و علاقه مندان زیادی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *