Home / اخبار / تور تایلند کرابی
قیمت تور استانبول

تور تایلند کرابی

تور تایلند کرابی Thai tour of Krabi 

یکی از کشور هایی که در جذب گردشگر بسیار موفق عمل کرده، تایلند است. این کشور آسیایی توانسته همه ساله مردم زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب نماید. گردشگری در این کشور یک صنعت درآمد‌زا می باشد. یکی از مشهور ترین استان های تایلند، کرابی است که با سواحل زیبا و جاذبه های خود بسیار شهره است. شما می توانید با تور خارجی برای رفتن به کرابی اقدام نمایید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 

آب و هوای کرابی Krabi weather

آب و هوای کرابی
استان کرابی همانند هر شهر گرمسیری دیگری، به دو فصل خشک و بارانی تقسیم می شود. در تمامی طول سال دمای هوا به زیر 27 درجه نزول نمی کند. شما در فصول خشک نیز باید انتظار بارش باران را داشته باشید. ثبات آب و هوایی در این استان تنها در ماه های مارس و آوریل مشاهده می شود که دمای هوا به 37 درجه می رسد. 

زمان مناسب برای سفر به کرابی The perfect time to travel to Krabi 

اگر دوست ندارید باران را در سفر خود تجربه کنید، در ماه آوریل که مطابق با جشن سال نوی تایلندی می باشد، به این کشور بروید. آوریل گرم ترین ماه سال در کرابی و در تمامی تایلند است اما ثبات آب و هوایی این ماه در کرابی بسیار خوب است. درجه حرارت هوا در کرابی سالیانه بین 28 تا 32 درجه در روز می باشد که این دما در آوریل و مارس متفاوت است. ازدیگر زمان مناسب برای سفر به کرابی که مصادف با تعطیلات نوروز ایرانیان نیز می باشد، ماه مارس یعنی از 11 اسفند تا 12 فروردین است. در این ماه کشور تایلند آب و هوای مطلوبی دارد و کرابی نیز از این قضیه مستثنی نیست. شما می توانید با تور تایلند برای سفر در تعطیلات خود اقدام نمایید. 

خلیج مایا در کرابی Maya Bay in Krabi

خلیج مایا
یکی از سواحل و جزیره های خیره کننده و مشهور کرابی، خلیج مایا (Maya Bay) می باشد. این خلیج زیبا در جزایر شش گانه های فی فی واقع شده است. ساحل اصلی این خلیج که قایق ها مسافران را پیاده می کنند، به طول 200 متر می باشد که از شن های نرم سفید پوشیده شده است. این خلیج برای غواصی، قایق سواری، شنا و آفتاب گیری بسیار مناسب است. خلیج مایا یک از بهترین جاذبه های گردشگری کرابی است که دیدن آن تجربه ای متفاوت برایتان خواهد بود. 

آیا تور تایلند کرابی موجود است؟ 

اگر قصد سفر به کرابی در تایلند را در برنامه ی سفر خود دارید، می توانید با دیدن قیمت تور تایلند و موارد مختلف تور های آن، برا رفتن به تایلند اقدام نمایید. برا دیدن قیمت و سفر به استان کرابی به بخش تور های سایت بروید و از تورهای آفردار برای سفر خود در صورت وجود استفاده نمایید. جاذبه های گردشگری تایلند و شهر های مختلف آن مثل کرابی، به قدری زیبا ی باشند که با دیدن آن ها از سفر خود لذت خواهید برد. 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

جمعه بازار پارکینگ پروانه، یکی از شلوغ ترین مراکز خرید در تهران

شهر بزرگ تهران پر از فروشگاه و مراکز خرید کوچک و بزرگ است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *