Home / اخبار / تور تایلند زمستان 
قیمت تور استانبول

تور تایلند زمستان 

تور تایلند زمستان 

تور تایلند زمستان  Thai winter tour 

تایلند یک کشور عمدتا بودایی است که این امر تاثیر زیادی بر فرهنگ مردم آن گذاشته است. شما با رفتن به این کشور انواع معابد بودایی را خواهید دید. اما همین امر سبب جذب گردشگران دنیا به این کشور شده است. تایلند یک کشور در جنوب شرقی آسیاست که سفر به آن برای ایرانیان بسیار پر طرفدار است. شما می توانید برای دیدن جاذبه های گردشگری تایلند با خرید تور به این کشور بروید. تایلند کشوری است که می توان در هر فصلی به آن سفر کرد و یکی از این فصل ها، زمستان است که اتفاقا قیمت تور در این زمان بسیار پایین می باشد که می توانید با تور آفردار تایلند، قیمت را بیشتر هم کاهش دهید. با تورزپرس همراه باشید. 

وضعیت آب و هوایی شهر های تایلند Thai city weather

وضعیت آب و هوایی شهر های تایلند

آب و هوای شهر پوکت در تمام طول سال گرم و مرطوب است. اگر می خواهید در زمستان به این شهر بروید، می توانید از بارش باران اندکی در امان باشید، چرا که در ماه های مه تا اکتبر فصول بارانی است. آب و هوا در استان کرابی گرمسیری است. به طور کلی می توان گفت که این شهر دو فصل گرم و خشک و هم چنین خنک و مرطوب دارد. ولی در تمام سال دمای هوا به ندرت به زیر 27 درجه نزول می کند. شهر پاتایا نیز اقیلمی گرمسیری دارد و به دلیل نزدیکی با بانکوک، آب و هوای این دو شهر بسیار مشابه هم است. البته پاتایا از بانکوک خنک تر است. 

تور تایلند در زمستان چگونه است؟ 

اگر زمستان را برای رفتن به این کشور انتخاب کرده اید، می توانید تورهای مربوط به ژانویه تا مارس را در سایت تورزپرس در بخش تور ها بیابید. برای این منظور با دیدن قیمت تور تایلند و انواع آن، یکی را انتخاب نمایید و برای رفتن به سفر اقدام کنید. هم چنین می توانید از تورهای آفردار نیز بهره ببرید. ماه ژانویه ینی 12 دی تا 12 بهمن برای سفر بسیار مناسب است، چرا که آب و هوای کل کشور خوب و متعادل می باشد. ماه فوریه نیز از 13 بهمن تا 10 اسفند تنها چند بارش در سواحل شرقی تایلند خواهد داشت. و ماه مارس از 11 اسفند تا 12 فروردین نیز به دلیل تعطیلات نوروز برای سفر بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با تور تایلند یا به صورت شخصی و با کمک و استفاده از سایت کوچ‌ سرفینگ برای سفر اقدام کنید. برای این منظور می توانید مقاله شبکه اجتماعی کوچ سرفینگ را در تورزپرس مطالعه نمایید.

اطلاعات ضروری برای سفر به تایلند  Essential Information To Travel To Thailand 

اختلاف ساعت با تهران: 3:30+

کد کشور: 66+

پول رسمی: بات تایلند

زبان رسمی: تایلندی

شماره های اضطراری:

پلیس گردشگری: 1155

پلیس: آمبولانس، آتشنشانی: 911

جهت رانندگی: چپ 

شهر های پربازدید تایلند Top cities in Thailand 

بانکوک

شهر های بانکوک، پاتایا، پوکت و کرابی از جمله شهر های محبوب و پر جاذبه ی تایلند هستند که در بین گردشگران و به خصوص در بین ایرانیان بسیار پر طرفدار می باشند. چرا که به دلیل داشتن سواحل و مناطق پر بازدید، معمولا بیشتر از سایر نقاط کشور گردشگر جذب می کنند. جاذبه های گردشگری بانکوک به دلیل پایتختی این کشور، مخاطب بیشتری دارد و همه ساله گردشگران بیشتری را جذب خود می کند.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

لیست کامل لذیذ ترین دسرهای ایرانی

دسرها همواره به عنوان خوشمزه ترین پیش غذاها شناخته می شوند و افراد به منظور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *