Home / اخبار / تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷
قیمت تور استانبول

تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷

تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷   Tour Thailand Bangkok Phuket in summer 97

بیایید از دیگر کشور های دیدنی جهان فاصله بگیریم و سری به آسیای جنوبی بزنیم. در حقیقت در میان کشور های آسیای جنوبی کشوری زیبایی به نام تایلند مانند خورشیدی بزرگ می درخشد. در تایلند مردم مهربانی زندگی می کنند و از شما به عنوان مهمان و توریست ها استقبال می کنند. همچنین در این کشور محبوب شرقی جزایر زیبایی وجود دارند که به عنوان به بهترین دیدنی های تایلند شناخته شده اند. می توانید با تور تایلند و تور پوکت همراه شوید و این همه زیبایی را از نزدیک ببینید. در ادامه می خواهیم تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷  را بررسی کنیم.

تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷

بانکوک و پوکت را بهتر بشناسیم

بانکوک و پوکت از بهترین و محبوب ترین شهر های تایلند هستند بانکوک پایتخت زیبای تایلند و پوکت بهترین جزیره ی اطراف تایلند می باشد. می توانید تور ترکیبی این دوشهر را انتخاب کنید. سعی کنید از تور های  ۷ و ۸ روزه تایلند استفاده کنید تا دو این شهر زیبا را با کمال آرامش ملاقات کنید و از گشت و گذار و قدم زدن در میان بازار های عجیب و جالب آن لذت ببرید.

چرا تور ترکیبی بانکوک و پوکت را انتخاب کنیم؟

تور ترکیبی بانکوک و پوکت به شما کمک می کند تا با هزینه ی کمتری بتوانید از دو شهر زیبا دیدن کنید. همچنین این دو شهر که آب و هوای شبیه به هم را دارند در تابستان بسیار زیبا و بارانی می باشند. اگر از قدم زدن در میان باران لذت می برید این تور را از دست ندهید. در فصل تابستان این دو شهر بسیار رویایی می شوند.

قیمت تور تایلند بانکوک پوکت در تابستان چگونه است؟

قیمت این تور محبوب در تابستان به نسبت دیگر ماه ها کمتر و ارزان تر است. شما توریست های عزیز می توانید بهترین قیمت تور تایلند بانکوک پوکت را از گشت نوید بخواهید.

نوشته تور تایلند بانکوک پوکت تابستان ۹۷ اولین بار در تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

روز جهانی اقیانوس ها

هر ساله شاهد برگزاری صدها بزرگداشت و روز جهانی هستیم که در هر یک از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *