Home / اخبار / تور باکو هوایی
قیمت تور استانبول

تور باکو هوایی

تور باکو هوایی Baku Air Tour

تور باکو هوایی از جمله راههای سفر به باکو می باشد هر چند تور باکو ارزان قیمت محسوب می گردد در بین تور های خارجی. قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان در سایت تورزپرس با قیمت مناسب قرار گرفته است. برای خرید تور به مقصد باکو زمینی یا هوایی به قسمت تور خارجی سایت مراجعه کرده و پس از بررسی تورها و هزینه های آن نسبت به رزرو تور اقدام نمایید.

فرودگاه‌های آذربایجان

این فرودگاهها پروازهای طولانی مدتی را به پاریس، لندن، میلان و دیگر شهرهای بزرگ دنیا انجام می‌دهند و کلیه ی آنها دارای استانداردهای بین‌المللی می باشند . ایرلاینهای آذربایجان هم با با کیفیت ترین هواپیماها در خدمت مسافران و گردشگران می باشند و پروازی راحت و پر از ارامش را جهت عزیمت مسافران مهیا می کنند. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های باکو مقاله های تور باکو با اتوبوس و تور آذربایجان با قطار  را مطالعه کنید.

تور گردشگری باکو

موزه هنر آذربایجان

این موزه که با نام موزه هنر امور خارجه آذربایجان نیز شناخته می شود یک انبار از آثار هنری مربوط به آغاز دوره باستان تا زمان حاضر می باشد. انواع هنرها به شکلی کامل در این موزه به نمایش گذاشته شده است . هنر آذربایجان، غرب اروپا، روسیه و شرق در سالن موزه به معرض دید عموم گذاشته شده است . این موزه در سال 1920 میلادی احداث و به بهره برداری رسید و اکنون در دو ساختمان قدیمی ، که در انتهای قرن نوزدهم احداث شده اند قرار گرفته است.

موزه ادبیات ملی آذربایجان

این موزه، در سال 1939 میلادی در آغاز به عنوان موزه یادبود نظامی بنا شد و به بهره برداری رسید که این موزه طیف وسیعی از قطعات و اسناد زندگی و فعالیت های نظامی و نیز دوره تاریخی زندگی او را در بر می گرفت . این موزه در ماه مه 1945 جهت بازدید عموم مردم بازگشایی شد . در سال 1947 مجموعه هایی به این موزه افزوده شده است.

موزه تاریخ جمهوری آذربایجان

این موزه، بعنوان موزه اصلی این کشور محسوب می شود. عمارت موزه در ساختمانی زیبا و جالب در تور باکو قرار گرفته است . مجموع اشیای موزه بیش از 300.000 قلم می باشد .در این موزه مجموعه ای تاریخی از سکه ها قرار دارد و تاریخ و گردش پول آذربایجان را نشان می دهد.  مجموعه موزه در بر گیرنده ی ابزار سنگ های گوناگون و ابسیدین پارینه سنگی، مزولیت اواخر عصر حجر بوده است . از جمله اشیای دیگری که در موزه تاریخ وجود دارد می توان موارد زیر را نام برد : مجموعه غنی از کاشی، مس نقش برجسته ، غنی ترین انواع فرش ، ظروف گلی عصر برن

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *