Home / اخبار / تور باکو با هواپیما
قیمت تور استانبول

تور باکو با هواپیما

تور باکو با هواپیما

تور باکو با هواپیما  Baku tour by plane

یکی از راه های سفر به باکو، استفاده از تور باکو با هواپیما است. گر چه این تور در مقایسه با دیگر تورهای باکو، نظیر تور باکو زمینی، کمی گران تر است، اما در تور باکو به وسیله ی هواپیما، در طی چند ساعت به مقصد خواهید رسید و آسایش و راحتی بیشتری را به دور از مشکلات ناشی از سفرهای زمینی و … خواهید داشت. بنابراین اگر از نظر هزینه ی این تور و قیمت تور باکو با هواپیما مشکلی ندارید، حتما این تور را رزرو کنید. سایت تورزپرس تور ارزان با هواپیما را نیز در سایت ارائه کرده است تا همگی بتوانند با بودجه مورد نظرشان، توری را خریداری کنند. شما برای اطلاع و خرید این تورها می توانید به بخش تورهای سایت مراجعه کنید. در ادامه بخشی از جاذبه های گردشگری باکو را برایتان معرفی خواهیم کرد.

 

پارک ساحلی باکو

اگر به باکو سفر کردید، حتما به دیدن این پارک زیبا بروید. در این پارک، کافه ها و چایخانه های سنتی که برای وقت گذرانی عالی هستند، وجود دارند که بسیار مکان مناسبی می باشند. همچنین یکی از خوراکی های لذیذ و کلاسیک ساحلی مانند بستنی های سنتی را می توانید در این پارک میل نمایید. بلوار باکو بالغ بر ۵ کیلومتر در راستای خط ساحلی ادامه می یابد که از میدان پرچم ملی (National Flag Square) تا بندرگاه بین المللی باکو کشیده شده و محل بسیار مناسبی جهت رویت جاذبه ها و دیدنی های ساحلی آذربایجان می باشد.
 

آتشگاه آذربایجان

آذربایجان به علت دارا بودن سوخت هایی مثل نفت و گازهای طبیعی در زیر زمین، تا همین اواخر به عنوان سرزمین آتش مشهور بود و در نوشته ها و کتب قدیمی آمده است که الهام بخش ستایشگران آتش نیز بوده است که پس از آن، دین زرتشتی را پایه نهاده و آن را ایجاد کردند. در گذشته گفته می شد که این گازهای خروجی سوزان، دال بر وجود موجودات الهی می باشند و بیان شده که این آتشگاه در قرن هفدهم احداث شده است. ظاهر این مجموعه به شکل یک شش ضلعی می باشد که در میانه های این شش ضلعی، جایگاهی برای آتش وجود دارد. در واقع وجود گازهای طبیعی، دلیل ساخت بنای اصلی این مکان را سبب شده اند، اما امروزه این گازهای طبیعی به اتمام رسیده اند و آتش به وسیله ی خط لوله ی گازی که از شهر  باکو می آید، ایجاد می شود.

مطالعه ی مقالات زیر جهت آشنایی بیشتر با جاذبه های توریستی باکو و تورهای باکو توصیه می گردد. 

تور باکو عید

تور باکو از تهران

تور باکو از آستارا

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با سیستم کار قنات یا کاریز

در زمان های گذشته به دلیل عدم وجود سیستم لوله کشی و آبرسانی به منطقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *