Home / اخبار و مقالات / تور استانبول جذاب و منحصر بفرد
قیمت تور استانبول

تور استانبول جذاب و منحصر بفرد

تور استانبول جذاب و منحصر بفرد

استانبول واقعا جای بی نظیر و ممتاز است . موقعیت فوق العاده منحصر به فرد این شهر تنها در دو قاره قرار دارد و تنها یکی از راه هایی است که استانبول با کنار هم قرار می گیرد. گرچه بیشترین بازدید شهر ترکیه یک مدرنیته عجیب و غریب است، اما تاریخ، فرهنگ و سنت عمیق کشور هنوز همچنان غیرقابل پیشبینی است.

 

یک دقیقه، شما می توانید کیف های دستی طراح اروپا را در خیابان های خیابانی مورد بررسی قرار دهید و بعد از آن شما خواهید بود در میان یک طغیان وحشی از فرش های رنگارنگ و فروشندگان حمایتی در بازار. پیاده روی خیابان، شما می توانید با نماد شیشه ای براق از ارتفاع بلند بر روی همان جاده به عنوان یک دیوار سنگی هزار سال گذشت. حتی معنویت استانبول با تناقضاتش هم همینطور است. شهر بزرگ مسلمان، کوهی از مساجد نفیس است که دعوت به نماز در هر گوشه خیابان را پر می کند. با این حال، استانبول هنوز هم به یکی از بزرگترین کلیساهای جامع جهان تبدیل شده است (اکنون موزه تبدیل شده است)، حجاب سوفیا، که نشان دهنده دوران شهر مسیحیت ارتدوکس است. این کانال های غنی فقط یکی از چیزهایی است که استانبول را برای دیدن یک مکان شگفت انگیز می بیند!

 

با استقبال زیادی در این شهر شلوغ و پر جنب و جوش، استانبول به سرعت تبدیل به یکی از مکان های مورد علاقه من برای کشف شده است. بدون نیاز به هیچ چیز، در اینجا چیزهای برتر من برای انجام این کار در این شهر شگفت انگیز

 

جاهایی برای دیدن در سفر با تور استانبول

مکان های زیادی برای دیدن در استانبول وجود دارد. توراستانبول به شما فرصتی عالی برای دیدار آثار تاریخی، منظره های  زیبا و جاه های دیدنی می دهد. آماده شدن برای یک تجربه شگفت انگیز که هر لحظه با شادی در استانبول را پر می کند.

 

آبراهه والنس

آبراهه والنس که در ترکیه به عنوان آکادوک Bozdogan شناخته می شود، در قرن چهارم توسط امپراتوری رومی والنس ساخته شده است. این شهر چندین بار در دوران امپراتوری عثمانی بازسازی شده است و یکی از مهم ترین آثار تاریخی استانبول است.

 

آبراها والنس در استانبول

مسجد آبی

مسجد سلطان احمد که به عنوان مسجد آبی شناخته می شود، یکی از مهمترین مناظر تاریخی استانبول است. برای کاشی های آبی که از دیوارهای داخلی آن به چشم آید، آن مسجد آبی است. مسجد آخرین نمونه از معماری کلاسیک عثمانی است. تور لحظه آخری استانبول

 

مسجد آبی در استانبول

کلیسای بلغارستانی سنت استفان

همچنین به عنوان کلیسای آهن شناخته شده است، کلیسای سنت استفان بلغارستان در ساحل شاخ طلایی واقع در استان فاطیه واقع شده است. پس از بازسازی گسترده ای که هفت سال طول کشید، کلیسا در نزدیکی مناطق بالات و فنر واقع شده است.

کلیسای بلغارستانی

مسجد جامع آتیک علی پاشا

 

مسجد واقع در استان فتیح استانبول و تمایز آن با دیوارهای سنگی و آجری آن، مسجد قرن 18 میلادی ساخته شده است. در مجتمع Corlulu Ali Pasha از جمله مسجد، مدرسه ها و چشمه نیز وجود دارد.قیمت تور استانبول

مسجد جامع آتیک علی پاشا

کلیسای سنت ماریا واقع در منطقه استان ترمال باستانی استانبول در قرن هفدهم ساخته شده است. به عنوان یکی از بهترین نمونه های سنگ تراشی سنگ، کلیسا نیز دارای یک مدرسه می باشد. کلیساها اهمیت زیادی برای آشوریان دارند.

کلیسای سنت ماری

قصر دلما باغچه

قصر دلما باغچه ساخته شده در قرن 19 یکی از  پر زرق و برق ترین قصر ها در جهان است. در سمت اروپایی بسفر واقع شده است و از سال 1856 تا 1922 به عنوان مرکز اصلی اداره امپراتوری عثمانی خدمت کرده است.

 

کاخ دلما باغچه در استانبول

منطقه امینو

شما باید قطعا از ناحیه Eminonu دیدن کنید تا تاریخچه استانبول را دقیق ببینید. این ناحیه که به قلب امپراتوری های بیزانس و عثمانی تبدیل شده است، شما را به دنیای بسیار متفاوت با ساختمان های تاریخی و بازار رنگارنگ دعوت می کند. Eminonu اولین توقف بازدید کنندگان به استانبول از سراسر جهان است.

منطقه امینو در استانبول

 

برج گالاتا

برج گالاتا یک برج سنگی قرون وسطی در Galata فقط به شمال شاخ طلایی است. ساخته شده در سال 1348 به عنوان برج مسیح توسط استعمار Genoese در بالاترین نقطه ارگ ​​Galata که پس از آن یک مستعمره Geno مستقل از قسطنطنیه بود.

 برج گالاتا در استانبول

شاخ طلایی

شاخ طلایی ناشی از فروپاشی زمین و در نتیجه پر شدن آب دریا، بندر طبیعی است که معتقد است استانبول را در طول تاریخ پرورش می دهد. یکی از قدیمی ترین شهر های جهان، نام آن بر اساس اسطوره یونانی بود.

شاخ طلایی در استانبول

 

بازار بزرگ

بازار بزرگ بازار جذاب ترین استان های استانبول با بیش از 58 خیابان خالی و بیش از 1200 فروشگاه است. بازار بزرگ برای جواهرات، سفال، ادویه و فروشگاه فرش مشهور است. این بازار برای کتهای چرمی، فنجانهای مس، دانه های نماز، جواهرات نقره و طلا معروف است.

 

بازار بزرگ در استانبول

مسجد ایا صوفیه

مسجد ایا صوفیه” حکمت مقدس ‘به عنوان یکی از هشت عجایب جهان شناخته شده است و قدیمی کلیسای ارتدوکس پدرسالار، بعدها یک مسجد، در حال حاضر یک موزه است، که به ویژه برای گنبد غول پیکر آن شناخته شده است، آن را به عنوان نماد معماری بیزانس می شناسند .

 

مسجد ایا صوفیه در استانبول

میدان هیپودروم استانبول

 

میدان هیپودروم استانبول قسطنطنیه به عنوان مسیر مسابقه اسب دوانی در حدود 200 سال قبل ساخته شد. توسط رومیان در ابتدا برای مسابقات ارابه و دیگر رویدادهای عمومی مورد استفاده قرار گرفت و استادیوم در اطراف این مسیر بیش از 100،000 نفر برگزار شد.

میدان هیپوتردرم

 

موزه تاریخ علم اسلامی

ساختمان موزه در پارک گولان واقع شده است که در طول امپراتوری عثمانی به عنوان ساختمان امپراتوری اصفهان مورد استفاده قرار گرفت. موزه استانبول تاریخ علم و فناوری در اسلام نمادهای آثار و ابزار علمی محققان مسلمان را نشان می دهد.

موزه تاریخی اسلامی

 

دانشگاه استانبول

استانبول در سال 1933 که اولین دانشگاه ترکیه است تاسیس شد و در استان فاطیف واقع شده است. پایه های این دانشگاه عمدتا ریشه دار به سهرمان سمنگ مدرسا پس از فتح استانبول باز می گردد.

 

 

 

بنای آزادی

بنای آزادی که در استان سیستان واقع شده است، به منظور یادبود کسی که در حادثه 31 مارس فوت کرد، ساخته شد. شکل گرفته به عنوان یک توپ نشان دادن به آسمان، آن را به جنبش استقلال در امپراتوری عثمانی افتخار می کند.

 

مسجد جدید

مسجد جدید به عنوان یکی از مهمترین ارقام در افق استانبول، یک ساختمان با شکوه در ساحل امینونو است. ساخت این مسجد در قرن شانزدهم آغاز شد و یکی از زیباترین نمونه های معماری ترکی عثمانی است.

 

منطقه ارمنی Old Samatya

ساماتایا، به عنوان یک مجموعه طبیعی برای مجموعه تلویزیونی معروف و فیلم با خانه های رنگارنگ و خیابان های معتبر آن، به عنوان یک مجموعه طبیعی برای تماشای بازدیدکنندگان خود با نفس تازه ای از دریا، از آن استفاده می کند. خود را با کلیساهای تاریخی و مغازه داران دوستانه آشنا می کنید، در هر مرحله ای که در خیابان های سامتای می گیرید، خوشحال خواهید شد.

 

 

بازار کتاب قدیمی

از دوره عثمانی تا امروز، قدیمی ترین بازار کتاب ترکیه در میدان بیضید قرار دارد. شما باید از فروشگاه کتاب قدیمی از جمله کتاب فروشی ها بازدید کنید تا از میان بوی کتاب های قدیمی که قرن ها را فراموش کرده اند، گم شوید.

 

 

 

 

 

 

 

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

تور دبی اردیبهشت ۹۵

تور دبی اردیبهشت ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *