Home / special post / تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت
قیمت تور استانبول

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت :: این هتل به وسعت ۲۵  هزار متر مربع یکی از بزرگترین و پهناور ترین  هتل  های موجود در انتالیا به شمار میرود .  این هتل با  ساحل اختصاصی  ۱ کیاومتر فاصله دارد .   زمانی که شما این هتل را برای اقامت در نظر انتخاب کردین مطمئن باشید یکی از بهترین انتخاب  ممکم را برای سفر در نظر گرفته اید . تمامی اتاق های  این هتل به صورت لوکس و دارای بالک خصوصی می باش د .

فاصله این هتل با   فرودگاه انتالیا  ۴۲ کیلومتر  است که شما با دیدن مناظر  زیبایی که در آنتالیا  موجود دارد اصلا متوجه گذر زمان نخواهید شد . این هتل میتواند ۳۰۰۰  مسافر را در خود جا دهد  و بیشترین امکانات را  به مسافرین  ارائه دهد .  این هتل در منطقه کمر واقع شد که شما از طرف  رو به دریا و یک طرف   نمای زیبا و سر سبز  کو های انتالیا را خواهید دید . این هتل از هتل های ریکسو س انتالیا محسوب میشود. جدا از اتاق های  لوکس این هتل  سوئیت های خانوادگی و  و یلا و سوئیت های دوبلکس هم دارد .

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیتاین هتل دومین هتلی در آنتالیا است که  دارای چمشه اب گرم است که باتوجه به خواص درمانی اب های مدیترانه  شما با انتخاب این هتل  اقامی بی نظیر ر را تجربه خواهید کرد . یکی دیگر از امکانات این هتل میتوان به استخر وسیع این هتل که هم ب صورت سرپوشیده و هم به شکل رو باز  دقایق خوشی را برای شما رقم خواهد زد .

از دیگر امکانات  این هتل که  میتوان  ان راهتلی  دلخواه خانواده قرار داد و هم برای کودکان شما دلچسب باشد   وجود شهربازی  ابی این هتل است . میتوان به شما تبریک گفت که شما قطعا هتل بی نظیری را برای کودکان خود انتخاب کرده اید .  در کنار این امکانات هم میتوانید با دادن هزینه ناچیزی  کودکان خود را به پرستار سپرده و خود به تفریح بپردازید .  سرویس دهی این هتل  به صورت UALL  خواهد بود  شما از صبحانه ،  نهار و شام و نوشیدنی این هتل به صورت رایگان میتوانید بهره برید .  این هتل دارای ۷ رستوران است که در این رستوران  شما میتوانید از غذای ایتالیایی و  ترکیه ای و چینی و مدیترانه و  زاپنی  استفاده و از غذا مختلف جهان به چشید .

 

با گشت نوید و تور آنتالیا لحظاتی به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید !

 

نوشته تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت اولین بار در تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *