Home / اخبار / تور آذربایجان دریایی
قیمت تور استانبول

تور آذربایجان دریایی

تور آذربایجان دریایی Azarbayjan Sea Tour

روش های مختلفی برای سفر به باکو و استفاده از تور باکو وجود دارد که در مقاله های قبلی سایت تورزپرس به آنها اشاره کردیم. برای سفر به باکو می توانید از تور باکو زمینی و یا تور باکو هوایی بهره ببرید و برخلاف تصور هیچ راهی با کشتی یا از طریق دریا برای سفر به باکو وچود ندارد. البته می توانید تور باکو با کشتی کروز را تجربه کنید و لحظات خوشی را در تور باکو تجربه کنید. سایت تورزپرس با تنوع زیاد در تورهای باکو ، تور ارزان باکو را نیز ارائه می کند و قیمت تور آذربایجان و قیمت تور باکو آن بسیار مناسب است.

موزه فرش جمهوری آذربایجان

این کشور همیشه به علت داشتن هنر باستانی فرش بافی معروف و زبانزد بوده است ، در نتیجه زیاد عجیب نیست که در باکو موزه فرش جهانی هم به افتتاح و بهره برداری برسد .

هنر فرش با در نظر گرفتن تحقیقات باستان شناسی در سرزمین آذربایجان در قرن 9 قبل از میلاد مسیح به وجود آمده است . تابلو فرش به منظور تزئین چادر، چادر های سیار، دیوارها، خانه ها و دیگر ساختمان ها به کار رفته است . رموز فرش بافی نسل به نسل منتقل شد . فرش آذربایجان در واقع نشان دهنده ی زیبایی و جذابیت طبیعت منطقه می باشد .
شخصیت هایی مانند ابی هانوکای، مارکو پولو، جان کینسون، چلبی و دیگران فرش های بافته شده توسط فرش بافان جمهوری آذربایجان را ارج نهاده و تحسین نموده اند.

مراکز تفریحی و منطقه ایچری شهر

منطقه ایچری شهر در داخل شهر باکو برای دوست داران بافت سنتی و قدیمی باکو بسیار مناسب است .
امکانات: این منطقه به صورت سنگ فرش است . سازه ی قلعه دختر در این منطقه واقع شده است . که دارای ورودی است و با تهیه بلیط به درون محوطه ورود می کنید .

این شهر دارای مغازه های بسیار زیاد صنایع دستی می باشد . از جمله این صنایع می توان به انواع فرش ها، گلیم، ورنی، و….. ،انواع غذا های محلی و سنتی و ابزارات موسیقی اشاره نمود . رفتن به حمام مشهدی و باقیمانده کاخ شیروان شاهان ، چشیدن کباب هاییی که روی ذغال پخته می شوند و ایستادن کنار تنور و به نظاره نشستن پختن مراحل نان ، تماشای برنامه های موسیقی البته در بازه های زمانی ویژه مانند عید نوروز ، فضای سبز- وسایل برقی برای بازی- قطار ( در زمستان) در داخل محوطه پارک- کشتی( در بهار و تابستان)و مواقعی که دریا طوفانی نیست، از جمله سرگرمی ها و جاذبه های گردشگری باکو می باشد .

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی گزینه های اقامتی در یک سفر

زمانی که عزم سفر می کنید، مهم ترین مسئله ای که پیش روی شما قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *