Home / اخبار / تورارزان دبی
تور ارزان استانبول

تورارزان دبی

چگونه تور دبی ارزان را تجربه کنیم؟

ما در این مطلب قصد داریم راهکارهایی برای صرفه جویی در هزینه های سفر دبی به شما بدهیم تا بدون اینکه نگران هزینه ها باشید بتوانید سفر لذت بخشی را تجربه کنید و سفر خاطره انگیری را برای خود تجربه کنید.

در هنگام سفر به دبی با تور دبی متوجه می شوید که چقدر قیمت جیزهای ساده ای مثل تاکسی، غذا و خرید کوجکترین جیزها گران تمام می شود. بنابراین اگر نمی خواهید برای سفر به دبی دچار هزینه های سرسام آور شوید، باید فکری به حال صرفه جویی در هزینه ها بکنید.

در دبی خیلی مراقب باشید که فریب سود جویان را نخورید. چرا که همانند دیگر جاهای گردشگری دنیاT مردم محلی در کمین هستند تا با حیله گری جیب شما را خالی کنند. برای اینکه از این حیله ها در امان باشید راههای زیر را به شما پیشنهاد می دهیم.

استفاده از «گروپ‌آن» (Groupon)

سایت «گروپ‌آن» (Groupon) در دبی بسیار گسترده است و با جستجو کردن در آن می توانید از تخفیف های مناسبی برخوردار شوید و هزینه ها را به صورت آنلاین پرداخت کنید. بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید هر جیزی در ابتدا به این سایت مراجعه کنید

«اینترترینر» (Entertainer) بخرید

اینترترینر مجله‌ای است که در خیلی از کشور‌ها و از جمله دبی چاپ می شود و تخفیفات زیادی برای رستوران‎‌ها، هتل‌ها و حتی مقاصد گردشگری و تفریحی در این مجله به چاپ می رسد. در امارات، این مجله برای همه شناخته شده است و از تخفیفات آن باخبرند و استفاده  می کنند.

شما می‌توانید ازاین تخفیفات کپی بگیرید و زمانی که به دبی سفر کردید در رستوران‌ها یا سوپر‌مارکت‌ها این برگه را نشانشان دهید یا از نرم‌افزار آنلاین آن بهره مند شوید. نصب این نرم‌افزار هزینه ای معادل با ۱۲۱ دلار (۴۸۰,۰۰۰ تومان) برای شما خواهد داشت.

از میان‌وعده‌های ارزان صرف کنید

دبی در بین مردم محلی خیلی رواج دارد. جمعه ها، مردم محلی به بوفه‌هایی که میان‌وعده‌ با تنوع غذایی و نوشیدنی زیاد دارند، می‌روند.

بعضی از بوفه ها این میان‌وعده‌ها را بسیار گران سرو می کنند و هزینه‌ای برابر با ۱۹۰ دلار (۸۰۰,۰۰۰ تومان) برای شما خواهند داشت. بنابراین خیلی مهم است که محلی را پیدا کنید که این میان وعده ها را با قیمت مناسب عرضه کند.

در خیابان «تنت»، (Tenth) شما خواهید توانست انواع غذاها و نوشیدنی ها را با قیمت مناسب پیدا کنید به طوری که چندین بار سفارش دهید.

«راک باتم»، (Rock Bottom) و «وکسی اکاننر»، (Waxy O’Conners) نیز جزو محل‌هایی می باشند که می توانید در آن غذای ارزان تهیه کنید.

در دبی سایتی به نام سایت راهنما وجود دارد که بسیار فعال می باشند و می توان در آن از کسانی که در این سایت هستند راهنمایی گرفت و مکان های ارزان را پیدا کرد.

تورهای شادی

در تورهای شادی هزینه‌ی غذا و نوشیدنی خیلی مناسب می باشد. برای آگاهی از زمان برگزاری این تورها و برنامه‌های تفریحی می‌توانید از مجله‌ی اینترترینر استفاده کنید.

برای ناهار پیتزا صرف کنید

نزدیک ورودی برج خلیفه و در فود کورت مرکز خرید دوبی مال، رستورانی به اسم «دبونیرز»، (Debonairs) وجود دارد که پیتزا و نوشیدنی آن فقط ۴ دلار (۱۶,۰۰۰ تومان)  می باشد.

در دبی قدیمی غذا بخورید

 به جای خرید از مراکز خرید، هتل‌ها و رستوران‌هایی که خیلی شیک هستند اجتناب کنید و در دبی قدیمی بخورید و ساکن شوید . در این محل هر وعده ی غذایی کمتر از ۸ دلار (۳۰,۰۰۰ تومان) بها دارد.

با مترو رفت و آمد کنید

مترو در دبی به همه مکان ها از جمله ساحل، فرودگاه و دبی قدیمی دسترسی دارد و نسبت به تاکسی خیلی ارزانتر است.

 اگر قصد دارید به جایی بروید که از مترو دور است، تا حایی که میتوانید با مترو بروید و بقیه مسیر را که مترو ندارد با تاکسی بروید.

کرایه‌ی تاکسی در داخل شهر ۱۱ تا ۱۶ دلار (۶۵,۰۰۰ تومان) می باشد.

سکونت‌گاه‌های ارزان را بیابید

هتل‌های زیبا در دبی به شدت گران هستندو اکثرا در یک ناحیه قرار دارند. قبل از سفر به دبی ، هتل‌های با قینت پایین را شناسایی کنید و از این هتل‌ها استفاده کنید. شما می توانید برای پیدا کردن این هتل های ارزان از سایت بوکینگ استفاده کنید.

هتل‌های سطح ابتدایی‌تر هزینه‌ای معادل ۵۰ دلار (۲۰۰,۰۰۰ تومان) برای یک شب می گیرند.

شما می توانید سفر به دبی را با گشت نوید تجربه کنید.

دبی آداب و رسوم خاصی ندارد که برای گردشگران جالب باشد و کار زیادی نمی توان در آن انجام داد و تنها می توان برای جند رور در آن جا سرگذم بود.

قیمت تور روسیه

About seo bartar

Check Also

بررسی عملکرد ادن هازارد در برابر روسیه

<![CDATA[]]>بررسی عملکرد ادن هازارد در برابر روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *