Home / اخبار / تعهدهای اقتصاد مقاومتی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام اجرا شدند…
قیمت تور استانبول

تعهدهای اقتصاد مقاومتی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام اجرا شدند…

مرتضی دارایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تامین برق و آب ناحیه صنعتی شباب، گاز رسانی به شهرک صنعتی مهران و نواحی صنعتی بدره و ملکشاهی، تکمیل مرکز کسب و کار شهرک صنعتی ایلام، برگزاری 46 دوره آموزشی برای یک هزار و 113 نفر، راه اندازی مجدد 26 واحد صنعتی راکد و غیر فعال از مهمترین تکالیف انجام شده برنامه های اقتصاد مقاومتی این شرکت است.
وی افزود: کمک به حضور واحدهای تولیدی استان در نمایشگاه های داخلی و خارجی، تکمیل حلقه مفقوده زنجیره ارزش فرش دستباف و گلیم نقش برجسته استان، عارضه یابی واحدهای تولیدی استان، برگزاری کلینیک سیار در شهرکها و نواحی صنعتی استان از دیگر برنامه های اجرایی این شرکت است.
وی افزود: اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی باید در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز نمود پیدا کند و ما همه مکلفیم تمام توان خود را برای یاری از صنعتگران و تولید کنندگان جهت خدمت رسانی صرف کنیم.
دارایی با بیان اینکه تامین زیر ساخت های لازم در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از اولویت های اصلی این شرکت برای حمایت از تولید، اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است گفت: شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با ایجاد بستر مناسب در تمامی نقاط این استان، زمینه سرمایه گذاری را فراهم کرده است.
وی یادآور شد: در راستای اشتغال زایی و توسعه پایدار، واگذاری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است.
وی گفت: پتانسیل های موجود در شهرک ها و نواحی استان و ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی، نوید بخش آینده ای روشن برای شکوفایی و رونق اقصادی و اشتغال جوانان این استان است.
553 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری حدود 265 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال 9 هزار و 171 نفر در استان ایلام وجود دارد.
7180/6034

انتهای پیام /*

نوشته تعهدهای اقتصاد مقاومتی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام اجرا شدند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی اقیانوس های دنیا و راه رسیدن به نزدیکترین ساحل آن ها

اقیانوس ها به پیکرهای بزرگی از آب های شور در کره زمین گفته می شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *