Home / اخبار / تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت می شود…
قیمت تور استانبول

تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت می شود…

حسین خدرویسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این تسهیلات به آن دسته از مددجویانی پرداخت می شود که مهارت لازم در آموزش های ارائه شده توسط فنی و حرفه ای را کسب کرده باشند.
وی افزود: پرداخت این مقدار تسهیلات نقش مهمی در خودکفایی مددجویان و کسب اشتغال پایدار خواهد داشت.
خدرویسی در ادامه به ارائه کلاس های آموزش فنی و حرفه ای برای مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: در طول یکسال اخیر حدود 18 هزار مددجو از این آموزش ها در بخش های مختلف برخوردار شده اند.
مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه ادامه داد: هشت هزار نفر از این افراد که تحت آموزش های فنی و حرفه ای قرار گرفتند در مناطق روستایی، 6 هزار نفر در مناطق محروم و کمتر برخوردار و چهار هزار نفر نیز در مناطق شهری سکونت داشتند.
وی یادآور شد: آموزش های فنی و حرفه ای به صورت بلندمدت و کوتاه مدت در سرفصل مهارت آموزی، پایدار سازی توسعه، کارآفرینی و حرفه آموزی دانش آموان دبیرستانی به مددجویان ارائه شد.
خدرویسی تصریح کرد: کمیته امداد برای برخورداری رایگان مددجویان خود و اینکه هزینه ای نپردازند حدود 11 میلیارد و یکصد میلیون ریال هزینه کرده است.
مدیرکل کمیته کمیته امداد کرمانشاه در پایان گفت: کسب مهارت های فنی از سوی مددجویان به ویژه افراد ساکن در مناطق محروم و روستایی موجب ایجاد فرصت های شغلی پایدار در آینده و جلوگیری از مهاجرت آن ها خواهد شد.
در استان کرمانشاه بیش از 74 هزار خانوار با 161 هزار نفر جمعیت زیرپوشش کمیته امداد امام (ره) قرار دارند که 60 درصد آن ها را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
7458/8066

انتهای پیام /*

نوشته تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت می شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۸ حیوان سخنگوی عجیب در دنیا

صحبت کردن پرندگان و حیوانات به زبان انسان ها برای همه بسیار جذاب و تعجب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *