Home / اخبار / تسریع در اجرای پروژه ها بر رضایتمندی مردم می افزاید…
قیمت تور استانبول

تسریع در اجرای پروژه ها بر رضایتمندی مردم می افزاید…

به گزارش ایرنا ، علیرضا رزم حسینی عصر شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی مرکز داده ICT ( فناوری اطلاعات و ارتباطات )استان کرمان با ابراز خرسندی از نگاه ویژه دولت در تقویت زیرساخت های ارتباطی اظهار داشت : در سفر سال گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعتبار 90 میلیارد تومانی برای توسعه طرح های ارتباطات و اینترنت همراه در استان کرمان مصوب و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی گفت: برای کاستی های استان کرمان در این حوزه پس از سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر جوان، توانمند و با کفایت دولت تدبیر و امید به استان کرمان طی نشستی در استانداری تصمیم های مناسبی گرفته شد.
استاندار کرمان با بیان این مطلب که کار بزرگی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در حال انجام است ،تصریح کرد:
در کنار دهها طرح ارتباطی اجرا شده و در حال انجام امروز هم عملیات اجرایی پروژه مرکز داده ICT استان کرمان آغاز شده که نوید بخش آینده روشن در این بخش است .
رزم حسینی با تاکید بر اینکه باید در تمامی حوزه ها از فضای خوب فراهم شده در این استان برای توسعه استفاده برده شود، اظهار داشت : استان کرمان همواره در ارتباطات و شبکه اینترنت همواره کاستی هایی داشته لذا در دولت یازدهم رشد قابل ملاحضه ای در این حوزه انجام شده است.
همچنین عملیات اجرایی پروژه مرکز داده های ICT استان کرمان و مجتمع با حضور استاندار کرمان، سرپرست معاونت امور عمرانی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیرکل هماهنگی امور استان های این وزارت خانه، مدیرکل پست، ثبت احوال و دیگر مسئولان دستگاه های اجرایی در ساختمان پست قدیم کرمان آغاز شد.
برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان در هفت هزار و 180 متر زیربنا (ازجمله پنج هزارمتر عرصه) از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است.
پروژه مرکز داده های استان کرمان و مجتمع ict ظرف یک سال و نیم به بهره برداری خواهد رسید و شامل واحدهای زیرساخت پست، پست بانک و مانیتورینگ شبکه های ارتباطی است.
استان کرمان قبل از دولت یازدهم از نقطه های کور زیادی به لحاظ پوشش موبایلی و شبکه ارتباطی مواجه بود که طی سال های گذشته نگاه ویژه ای در جهت رفع این نقیصه ها انجام شده است .
7420/ 5054

انتهای پیام /*

نوشته تسریع در اجرای پروژه ها بر رضایتمندی مردم می افزاید… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *