Home / اخبار / تدابیر بسیج شهرداری تهران در بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی
قیمت تور استانبول

تدابیر بسیج شهرداری تهران در بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی

ارتحال امام خمینی(ره)

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران ضمن تشریح برنامه‌های این سازمان در مراسم بزرگداشت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، از آمادگی لازم برای استقبال از شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی بابائی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با تشریح برنامه های این سازمان در مراسم بزرگداشت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی(ره) همانند سال‌ گذشته و به‌دلیل روزه‌دار بودن مردم عصر ۱۴ خرداد در حرم امام(ره) برگزار می‌شود و فرماندهان و معاونین بسیج شهرداری تهران با هماهنگی و آمادگی کامل، پذیرای زائرین این مراسم خواهند بود.

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: با توجه به آن که در مراسم امسال قریب ۲۷۰ هزار نفر از شهرستانهای استان تهران و استانهایی نظیر قم، البرز، اصفهان، مرکزی و سمنان، مازندران و قزوین حضور خواهند یافت، بسیج شهرداری تهران همانند سالهای گذشته با عشق و ارادت به بنیانگذار کبیر انقلاب مسئولیت راهنمای زائر را بر عهده خواهد داشت.
وی با بیان آنکه بسیج شهرداری تهران جهت راهنمایی و هدایت زائرین مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) تدابیر ویژهای در نظر گرفته است، ابراز کرد: به جهت خدمت رسانی بیشتر به زائرین در این مراسم، از ساعت ۱۳ روز چهاردهم خرداد، اکیپ های گشت زنی موتوری و بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان شهرداری تهران در بیش از ۵۰ غرفه راهنمای زائر ماموریت هدایت و راهنمایی گمشدگان را عهده دار خواهند بود که این غرفه ها و اکیپ های گشت زنی تا ساعت ۲۳ به ماموریت خود ادامه خواهند داد.
بابائی تصریح کرد: بسیج شهرداری تهران علاوه بر مأموریت راهنمای زائر، ماموریت توزیع بیش از ۶۰ هزار بسته پذیرایی بین زائرین را نیز برعهده خواهد داشت و همزمان با اذان مغرب و زمان افطار، پنج حوزه بسیج شهرداری تهران در ۵ عرصه پهنه حرم مطهر امام(ره) ماموریت پذیرایی در ایستگاه های صلواتی مستقر، اقدام به توزیع بسته ها خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، وی خاطر نشان کرد: حضرت امام یکی از شخصیت‌های بی‌نظیر کشور ما، جهان و تاریخ اسلام است و بزرگداشت ایشان به منظور حفظ ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران حضور در مراسم سالگرد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران را یک توفیق برشمرد و اذعان داشت: ما به آرمان های امام مدیون و بدهکار هستیم و خدمت به زوار ایشان که به ما بسیجیان واگذار شده است، را یک توفیق الهی می دانیم.

انتهای پیام

نوشته تدابیر بسیج شهرداری تهران در بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *