Home / اخبار / بودجه امسال باعث توسعه طرح های عمرانی در کشور می شود…
قیمت تور استانبول

بودجه امسال باعث توسعه طرح های عمرانی در کشور می شود…

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری اصفهان روز یکشنبه به نقل از محسن مهرعلیزاده افزود: در تبصره های 5، 9، 18 و19 قانون بودجه سال 97 دستگاه ها می توانند به شکل های مختلف در قالب تسهیلات و مشارکت بخش خصوصی از بودجه بهره مند شوند.
وی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اصفهان به تفاوت بودجه امسال با سال های گذشته اشاره کرد و گفت: در بودجه سال 97 بودجه پروژه های عمرانی به نصف کاهش یافته و تبصره هایی جایگزین آن شده است.
مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه دستگاه ها باید از این فرصت حداکثر استفاده را داشته باشند، افزود: سال های گذشته بودجه های عمرانی کفاف پروژه های عمرانی را نمی داد و به همین دلیل بسیاری از پروژه ها نیمه تمام می ماند و در آخر به بخش خصوصی واگذار می شد که در بودجه امسال از همان ابتدا بخش خصوصی وارد اجرای پروژه های عمرانی خواهد شد.
استاندار اصفهان از سازمان برنامه و بودجه استان خواست که رویکردها و راهکارهای پیش رو برای بهره مندی دستگاه ها از این تبصره ها را در جلسه ای تشریح و توجیه کند.
وی یاد آوری کرد : با این رویکرد، استانی که ظرفیت و قابلیت بیشتری داشته باشد می تواند بودجه بیشتری را جذب کند و با توجه به ظرفیت های استان اصفهان در زمینه های مختلف برای حضور بخش خصوصی باید بتوان در این رقابت عملکرد مطلوبی را داشته باشد.
/ 6022 6994

انتهای پیام /*

نوشته بودجه امسال باعث توسعه طرح های عمرانی در کشور می شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *