Home / اخبار / بهنام فر در تیم ملی کاراته جوانان ماندنی شد
قیمت تور استانبول

بهنام فر در تیم ملی کاراته جوانان ماندنی شد


سرمربی تیم ملی کاراته جوانان که بعد از مسابقات قهرمانی جهان استعفا داده بود، پس از برگزاری جلسه با مسئولان فدراسیون در سمت خود ماندگار شد.

به گزارش ایسنا، اردوی تیم‌ ‌ملی کاراته جوانان پسران از  صبح روز سه‌شنبه  اول خرداد 1397 با سرمربیگری “مهران بهنام فر” آغاز می‌شود. اردوی تیم‌ ‌ملی دختران نیز از صبح روز دوشنبه 31 اردیبشهت ماه آغاز می‌شود و کاراته کاها عصر فردا وارد اردو می‌شوند.

این اردوها به میزبانی سالن شهید کبگانیان تهران تا روز قبل از اعزام کاراته کاهای جوان به مسابقات لیگ جهانی صوفیه در کشور بلغارستان (انتخابی المپیک جوانان آرژانتین) پیگیری می‌شود.

هدایت تیم دختران را نیز سمانه خوشقدم به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

کاراته کاهای جوان ایران ساعت 15:00 روز پنجشنبه هفته جاری عازم شهر صوفیه کشور بلغارستان، محل برگزاری رقابتهای لیگ جهانی می‌شوند.

به گزارش ایسنا، مهران بهنام فر ، سرمربی تیم‌ ‌ملی جوانان ایران که پس از کسب نتایج ضعیف در مسابقات قهرمانی آسیا از سمت خود کناره‌گیری کرده بود، دیروز (شنبه) 29 اردیبهشت ماه جلسه ای را با صادق فرجی رئس فدراسیون و محسن آشوری دبیر و رئیس سازمان تیم های ملی کاراته برگزار کرد که طبق این جلسه، ادامه همکاری بهنام فر با تیم جوانان اعلام شد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی جوانان  نیز این خبر را در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا تایید کرد.

بهنام فر در این مورد که چطور تصمیم به ادامه همکاری با تیم ملی کاراته جوانان گرفت؟ توضیح داد: دیروز(شنبه) جلسه دو ساعته ای را با رئیس فدراسیون محمدصادق فرجی و دبیر فدراسیون محسن آشوری داشتیم که من دلایل خود را اعلام کردم. از همان روز اول هم گفتم که دلایل خودم را برای این تصمیم دارم. اما در این دو ساعت با صحبت هایی که صورت گرفت متقاعد شدم که تیم ملی را در این شرایط تنها نگذارم.

انتهای پیام

نوشته بهنام فر در تیم ملی کاراته جوانان ماندنی شد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی گزینه های اقامتی در یک سفر

زمانی که عزم سفر می کنید، مهم ترین مسئله ای که پیش روی شما قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *