Home / اخبار / بزرگترین گروه مالی آلمان همکاری با ایران را ادامه می دهد…
قیمت تور استانبول

بزرگترین گروه مالی آلمان همکاری با ایران را ادامه می دهد…

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا به نقل از رسانه های المان، این گروه بانکی از شش شعبه اصلی خود در شهر های این کشور خواسته است که به رغم خطر تهدیدهای آمریکا به همکاری خود با ایران ادامه دهند.
اشپیگل آنلاین اسامی شعبه های ‘فولکس بانک’ را در شهرهای فورتسهایم، هایلبرون، وورتمبرگ، دونانکار، شوارتزوالد وکنستانس در جنوب آلمان اعلام کرد و افزود: این بانک ها قرار است با شروع تحریم های آمریکا مستقیما با بانک مرکزی ایران همکاری کنند.
روزنامه هندلزبلات نیز به نقل ازخانم ‘پاتریسیا ملفی’ مدیر مرکز بین المللی صلاحیت بانکی در آلمان نوشت: این شعبات پس از اعلام تحریم ها از سوی آمریکا علیه ایران به همکاری رسمی خود با جمهوری اسلامی ادامه خواهند داد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز 18 اردیبهشت ماه خروج کشورش را از توافق هسته ای 1+5 با ایران اعلام کرد. وی گفت که تحریم هایی را که طبق برجام برداشته شده بود، دوباره وضع کرده و همچنین تحریم های دیگری نیز وضع می کند.
وزارت خزانه داری آمریکا در هفته های اخیر مجموعه ای از تحریم ها را علیه نهادهای ایرانی از جمله بانک مرکزی اعمال کرد.
مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا نیز دوشنبه در سخنانی 12 شرط برای ایران تعیین کرد و مدعی شد که برجام نقایص مرگبار دارد و جهان را به خطر انداخته است.
تصمیم ترامپ و اظهارات پمپئو با انتقادات و مخالفت های جهانی بسیاری مواجه شده است.
شبک**1708

انتهای پیام /*

نوشته بزرگترین گروه مالی آلمان همکاری با ایران را ادامه می دهد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *