Home / اخبار / برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد
قیمت تور استانبول

برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد


قائم مقام سازمان دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی در مدارس و نحوه ثبت نام دانش آموزان در این پایگاه‌ها در تابستان ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا محمد روشنی از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و کسب مهارت‌های تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی دانش‌آموزان خبر داد.

وی در خصوص آموزش‌های ارایه شده در این پایگاه‌ها گفت: سعی داریم در این مدت با استفاده از مربیان مجرب تشکیلاتی دانش‌آموزان را با مهارت‌های عمومی و تشکیلاتی شامل معرفتی، فرهنگی، خدماتی، اقتصادی، تربیت بدنی و مهارت امداد و نجات و اجتماعی و محیط زیستی آشنا کنیم.

روشنی زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها را ۱۰ تا ۲۱ خرداد اعلام و اظهارکرد: این پایگاه‌ها از اول تیرماه تا ۳۱ مرداد ماه به مدت هشت هفته در مدارس منتخب که واجد شرایط ذکر شده در شیوه‌نامه هستند فعال هستند و برای دانش‌آموزان شرکت کننده در این کلاس‌ها گواهینامه دوره‌های مهارت تشکیلاتی صادر می‌شود.‌

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش وی،درباره شهریه این کلاس‌ها گفت: شهریه این کلاس‌ها بر اساس تعرفه اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و ابلاغ شده است که هزینه مربوطه با مشارکت اولیای دانش‌آموزان تأمین می‌شود.

انتهای پیام

نوشته برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *