Home / اخبار / برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد
قیمت تور استانبول

برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد


قائم مقام سازمان دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی در مدارس و نحوه ثبت نام دانش آموزان در این پایگاه‌ها در تابستان ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا محمد روشنی از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و کسب مهارت‌های تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی دانش‌آموزان خبر داد.

وی در خصوص آموزش‌های ارایه شده در این پایگاه‌ها گفت: سعی داریم در این مدت با استفاده از مربیان مجرب تشکیلاتی دانش‌آموزان را با مهارت‌های عمومی و تشکیلاتی شامل معرفتی، فرهنگی، خدماتی، اقتصادی، تربیت بدنی و مهارت امداد و نجات و اجتماعی و محیط زیستی آشنا کنیم.

روشنی زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها را ۱۰ تا ۲۱ خرداد اعلام و اظهارکرد: این پایگاه‌ها از اول تیرماه تا ۳۱ مرداد ماه به مدت هشت هفته در مدارس منتخب که واجد شرایط ذکر شده در شیوه‌نامه هستند فعال هستند و برای دانش‌آموزان شرکت کننده در این کلاس‌ها گواهینامه دوره‌های مهارت تشکیلاتی صادر می‌شود.‌

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش وی،درباره شهریه این کلاس‌ها گفت: شهریه این کلاس‌ها بر اساس تعرفه اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و ابلاغ شده است که هزینه مربوطه با مشارکت اولیای دانش‌آموزان تأمین می‌شود.

انتهای پیام

نوشته برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی مدارس در سال جاری/آغاز ثبت‌نام در پایگاه‌ها از ۱۰ خرداد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۱۴ خوراکی محلی و بی نظیر در آتن که باید امتحان کنید

اگر اولین بار است که به کشور یونان سفر می کنید حتما تا حد زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *