Home / اخبار / برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیم…
قیمت تور استانبول

برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیم…

امیرجانبازی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تشکیل جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی ، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مسوولان ذیربط در فرمانداری لاهیجان به مشکلات متقاضیان مسکن مهر این شهرستان رسیدگی شد و مشکلات کسانی که قبل از سال 1392 انصراف داده اند با همکاری این ادارات کل و مسوولان شهرستان لاهیجان حل و مطالبات آنها بازگردانده خواهدشد.
وی اظهارداشت:230نفر از متقاضیان مسکن مهر این شهرستان انصراف داده اند که هر کدام از این افراد مبلغی را برای گرفتن مسکن ودیعه گذاشته بودند.
وی تاکیدکرد:این متقاضیان به هر دلیل تاکنون نتوانستند وجه واریز شده خود را پرداخت نمایند که ادارات کل مسکن و شهرسازی و تعاون ،کار و رفاه اجتماعی باید با برنامه ریزی لازم برای پرداخت مطالبات شهروندان اقدام کنند.
وی افزود:298واحدمسکن مهر در سه منطقه در شهرستان لاهیجان در حال احداث است که از جمله 52واحد آن در روستای ایشکا بازکیاگوراب شهرستان لاهیجان بهره برداری و به متقاضیان واگذار شد .
جانبازی یادآورشد: در شهرستان لاهیجان سه نوع قرارداد سه جانبه شامل مالکان ، پیمانکاران و بانک و خودمالکی با نظارت اداره کل راه و شهرسازی منعقد شده که تاکنون در قالب قرار داد سه ماهه 196واحد به متقاضیان واگذار شده است .
وی افزود: 352واحد بصورت خودمالکی نیز در این شهرستان درحال اجراست که تعدادی از این واحدها به بهره برداری رسیده است.
روز شنبه جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی ، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و اداره تعاون استان گیلان در فرمانداری شهرستان لاهیجان برای رسیدگی به مشکلات مسکن مهر و حل مشکل مطالبات کسانی که از مسکن مهر انصراف داده اند تشکیل شد.
در این جلسه اظهارشد: قبل از سال 92برای خرید زمین بابت مسکن مهر توسط اداره کل راه و شهرسازی گیلان 380میلیون تومان پرداخته شده است که به دلیل برخی سوء استفاده ها و مشکلاتی که در این زمینه بوجود آمد این اداره کل تاکنون موفق به تصاحب زمین مورد نظر نشده و برعلیه فردی در این رابطه به دادگستری شکایت شده است ولی فرد مورد نظر تبرئه شده و هم اکنون هم متواری است.
6029 /6030

انتهای پیام /*

نوشته برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیم… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی اقیانوس های دنیا و راه رسیدن به نزدیکترین ساحل آن ها

اقیانوس ها به پیکرهای بزرگی از آب های شور در کره زمین گفته می شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *