Home / آفریقای جنوبی / باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش
قیمت تور استانبول

باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش

خدمات رفاهی باغ وحش

بیشتر مناطق و اتاق هایی که برای استراحت شما گردشگران در نظر گرفته شده است، حتی برای افراد کم توان و ویلچری ها نیز قابل دسترسی بوده و کارکنان باغ وحش به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی و کمک رسانی به بازدید کنندگان هستند. برای آن لحظه هایی که گشنه شده اید و به دنبال خوارکی می گردید، در فضای باغ وحش، رستورانی قرار داده شده است که انواع تنقلات و غذاها را سرو می نماید. همچنین برای راحتی و دسترسی بیشتر، کیوسک های مختلفی در گوشه ها و اقصی نقاط باغ وحش ملی آفریقای جنوبی قرار گرفته که انواع نوشیدنی های مختلف را به همراه تنقلات سرو می کنند. همچنین برای خرید سوغاتی هایی مخصوص به این مکان و جاذبه می توانید به سراغ فروشگاه زوونیر (Zoovenir) بروید و به عنوان یادگاری از اجناس این مغازه خرید کنید.

از خصویات منحصر به فردی که در این باغ وحش وجود داشته و کمتر در دیگر باغ وحش ها دیده می شود، وجود مناطق مخصوص برای پیک نیک های خانوادگی و دوستانه است. در باغ وحش ملی آفریقای جنوبی می توانید در زیر سایه درختان غول پیکر آفریقایی نشسته، استراحت کنید و امکانات پیک نیک را به همراه داشته باشید. همچنین در کنار رودخانه آپیس و در قسمت منطقه پیک نیک اگر نیاز به وسیله ای دارید می توانید به سراغ امکانات باری (Braai facilities) بروید.

اگر خودتان یا کودکانتان از پیاده روی خسته شده اید می توانید برای بازدید از کل مجموعه باغ وحش ملی آفریقای جنوبی سوار قطار چو-چ. باغ وحش شده و به بازدید حیوانات بپردازید. همچنین یک ماشین کابلی وجود دارد که نمایی همه جانبه از باغ وحش و اطراف شهر را برایتان فراهم می آورد.

جدای از بازدید های خصوصی که در این پارک می توانید داشته باشید، مجموعه پارک . باغ وحش نیز برای راحتی و بالابردن آگاهی افراد در بازدید از حیوانات تورهای مختلفی را برگزار می نماید که شرکت در آن ها بازدید را بریتان جذاب تر می نماید.

نوشته باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *