Home / اخبار / انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در کردستان
قیمت تور استانبول

انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در کردستان


فرماندار بانه از توزیع اقلام ویژه طرح تنظیم بازار ویژه ماه رمضان انتقاد کرد و خواستار توزیع کالاهای اساسی بر اساس جمعیت شهرستان‌های استان شد.

به گزارش ایسنا، محمد فلاحی در سومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار، اظهار کرد:  از 600 تن سهمیه برنج استان در طرح ضیافت، تنها 25 تن به شهرستان بانه اختصاص داده شده که با توجه به شاخص جمعیتی این میزان منصفانه نیست و جمعیت سال 1390 در این توزیع‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: تنها 1.4 درصد از سهمیه گوشت قرمز استان نیز به شهرستان بانه اختصاص داده شده که با توجه به افزایش قیمت اقلام خوراکی بویژه گوشت در این شهرستان، باید در این زمینه تجدیدنظر شود.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان نیز در ادامه افزایش قیمت گوشت در شهرستان بانه را ناشی از وارد کردن گوشت از تهران و عدم توان نقدینگی عاملان خرید گوشت از مرکز استان اعلام کرد.

شهریار حنیفی با اشاره به اینکه به اندازه کافی گوشت برای توزیع در استان در اختیار داریم، گفت: در صورتیکه عاملان خرید اعلام نیاز کنند و توان پرداخت نقدی مبلغ را داشته باشند، آماده توزیع گوشت در بانه و سایر شهرستان‌های استان را داریم.

وی اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون 1800 تن برنج در استان توزیع شده که به ازای هر نفر 20 کیلوگرم و 250 گرم است و در حال حاضر هم به اندازه کافی برنج برای توزیع در شهرستان‌های استان در اختیار داریم.
انتهای پیام

نوشته انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در کردستان اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

ماجرای بلک فرایدی و فروش آنلاین

بلک فرایدی به عنوان یک اصطلاح نوین در فرهنگ ایرانی شناخته می شود؛ البته این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *