Home / اخبار / انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی
قیمت تور استانبول

انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی


رییس‌جمهوری آمریکا از پلیس فدرال و وزارت دادگستری این کشور انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: به عنوان یکی از دو فردی که می‌توانست رییس‌جمهوری آمریکا شود، چرا پلیس فدرال (اف‌بی‌آی) و یا وزارت دادگستری هیچ یک درباره بررسی‌هایی که به طور محرمانه درباره پل مانافورت (در خصوص اتهاماتی که از ده سال پیش مطرح بود) انجام می‌شد، در جریان کمپینم به من چیزی نگفتند؟ آنها باید به من اطلاع می‌دادند.

وی ادامه داد:‌ مانافورت خیلی دیر به کمپین آمد و مدت کمی با ما بود (او با افرادی همچون رونالد ریگان، باب دول و بسیاری دیگر در سال‌های گذشته کار می‌کرد) اما باید به ما گفته می‌شد که جیمز کومی و همکارانش روی او تحقیقاتی انجام می‌دادند و  بدین ترتیب او دیگر استخدام نمی‌شد.

به گزارش ایسنا، بازرسان آمریکایی تاکنون ۲۲ کیفرخواست از جمله برای دستیاران ارشد ترامپ مثل پل مانافورت، مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ و مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا صادر کرده‌اند.

مانافورت چندین ماه در سال ۲۰۱۶ هدایت کمپین ریاست‌جمهوری ترامپ را بر عهده داشت. او اختیارات رابرت مولر، رئیس شورای ویژه تحقیقات آمریکا را به چالش کشیده و از یک قاضی خواسته بود تا پرونده او درباره توطئه پولشویی و اظهارات نادرست را مختومه اعلام کند.

انتهای پیام

نوشته انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *