Home / اخبار / اموال دستگاه های اجرایی هرمزگان در سامانه سادا ثبت شود…
قیمت تور استانبول

اموال دستگاه های اجرایی هرمزگان در سامانه سادا ثبت شود…

به گزارش ایرنا، ایرج حیدری شامگاه یکشنبه در نشست کارگروه ساماندهی فضا و ساختمان های اداری استان افزود: ثبت اموال و املاک دستگاه های اجرایی هرمزگان در سامانه سادا یک ضرورت است.
وی بیان داشت: با ساماندهی فضا و ساختمان های اداری استان هرمزگان می توان بهترین بهره برداری از فضای موجود را انجام داد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل اقتصاد و دارایی باید در نشست شورای اداری آینده، ساماندهی فضا و ساختمان های اداری استان را تبیین کنند.
سامانه سادا (ثبت اموال دولتی دستگاه های اجرایی ایران در اینترنت) در راستای ارتقای شفافیت و پاسخگویی دولت، در اجرای ماده 69 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و بند الف مصوبه در تاریخ 19 مرداد 1389 نمایندگان ویژه رئیس جمهور در کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت (فاوا)، راه اندازی شده است.
این سامانه جامع از سوی مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی طراحی و پیاده سازی شده و با استقرار بر بستر اینترنت از طریق نشانی http://sada.mefa.ir آماده بهره برداری در کل کشور است.
در این سامانه، تمام دستگاه های اجرایی دولتی می توانند تمام اسناد و املاک مربوط به خود را ثبت کرده و با اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار در وزارت امور اقتصادی و دارایی در ارتباط باشند.
7195/ 6048

انتهای پیام /*

نوشته اموال دستگاه های اجرایی هرمزگان در سامانه سادا ثبت شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *