Home / اخبار / الباجی: «نفت»، پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری می‌کند
قیمت تور استانبول

الباجی: «نفت»، پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری می‌کند


نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌هایی انجام گرفته گفت: قرار است “نفت” پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری کند. مبلغی که نفت باید در خصوص حق آلایندگی پرداخت کند، مبلغ خوبی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر اهواز و روستاهایی که در کنار تاسیسات نفتی قرار دارند را حل کند.

جواد کاظم‌نسب الباجی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بحث پرداخت حق آلایندگی نفت به شهرستان اهواز اظهار کرد: روز گذشته نمایندگان شهر اهواز به همراه شهردار جلسه‌ای را با حضور معاون پارلمانی وزیر نفت در خصوص پرداخت حق آلایندگی نفت به شهرستان اهواز برگزار کردند. در این جلسه مدارک و مستندات لازم به معاون پارلمانی وزیر نفت ارائه و توضیحات لازم در خصوص لزوم پرداخت حق آلایندگی نفت به شهرستان اهواز داده شد. پرداخت حق آلایندگی نفت حق مردم اهواز است و باید به آن‌ها پرداخت شود.

وی تصریح کرد: این موضوع توسط قانون مقرر شده و باید حتما از سوی وزارت نفت پیگیری‌های لازم انجام گیرد تا شاهد پرداخت حق آلایندگی نفت به اهواز باشیم. بیش از چهار سال است که این حق به شهرستان اهواز پرداخت نشده و نمایندگان شهرستان در تلاش هستند تا این پرداخت از سوی وزارت نفت انجام شود.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا پس از ماه مبارک رمضان، در نشستی نسبت به حل مشکلات پیش روی پرداخت این حق به شهرستان اهواز پرداخته شود. با توجه به مستندات و قوانین موجود، حتما پس از ماه مبارک رمضان با پیگیری‌هایی که انجام می‌گیرد، نفت حق آلایندگی را به شهرستان اهواز پرداخت می‌کند.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: مبلغی که نفت باید در خصوص حق آلایندگی پرداخت کند، مبلغ خوبی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر اهواز و روستاهایی که در کنار تاسیسات نفتی قرار دارند را حل کند. اگر این مبالغ در طول این سال‌ها پرداخت می‌شد، شاهد حل بسیاری از مشکلات در اهواز و روستاهای آن بودیم.

انتهای پیام

نوشته الباجی: «نفت»، پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری می‌کند اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *