Home / اخبار / استفاده از کالای خارجی اقتصاد کشور را شکست می دهد…
قیمت تور استانبول

استفاده از کالای خارجی اقتصاد کشور را شکست می دهد…

به گزارش ایرنا سردار علی قاسمی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: با وجود بیانات معظم له در حمایت از کالای ایرانی کوتاهی می شود، استفاده از کالای خارجی کارخانه های داخلی را ورشکسته می‌کند.
وی اظهار کرد: هر زمان که غفلت کردیم با شکست مواجه شدیم، اگر قرار است از پیچ تاریخی عبور کنیم باید به بیانات مقام معظم رهبری عمل کرده و صبر، مقاومت و ایستادگی داشته باشیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: ایالات متحده آمریکا از تشدید تحریم‌ها علیه ایران حرف زده و تهدید به عملیات نظامی می‌کند و اروپا نیز از ماندن در برجام می‌گوید اما باید بدانیم که اروپا همان حرف‌ های آمریکا را به نحو دیگری می‌زند.
قاسمی اضافه کرد: آمریکا با تمام توان نمی‌خواهد ذخایر غنی منطقه مانند نفت و گاز را از دست بدهد، اروپایی‌ ها به گونه ‌ای خندان‌ تر و مهربان ‌تر حرف آمریکایی‌ها را می‌زنند، اما باید با هوشیاری در مقابل توطئه‌های آنان ایستادگی کرد.
وی تصریح کرد: عمل خالصانه به سخنان رهبری در جامعه کمرنگ شده است، این عمل خالصانه عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر را به دنبال داشت.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: رزمندگان این استان نقش عمده‌ای در آزادسازی خرمشهر داشته و آزادسازی خرمشهر نقطه‌ای درخشانی در دفاع مقدس بود.
قاسمی افزود: ایستادگی و استقامت ملت ایران در دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر در دنیا بی‌نظیر است.
وی ادامه داد: رزمندگان با نهایت ایمان وارد دفاع مقدس شده و از توان ارتش نیز در کنار سپاه و بسیج برای پشتیبانی در دوران دفاع مقدس استفاده شد.
مدیر سابق بسیج کارمندان خراسان جنوبی هم در این جلسه گفت: بیش از 250 حلقه صالحین در استان موجود است و 100 حلقه در سطح ادارات و پایگاه های مقاومت بسیج کیفی سازی شده و امیدواریم هر روز بر کیفیت این حلقه ها افزوده شود.
سرهنگ مهدی‌ صادق ‌احمدی افزود: جلسات حلقه مدیران کل استان در این مدت خارج از ساعت اداری برگزار می شد و با همکاری ستاد امر به معروف استانداری این جلسه به نشست اخلاق مدیران تبدیل شد.
در این مراسم سرگرد محمد اقبالیان به عنوان مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالرضا(ع) استان معرفی و از زحمات سرهنگ مهدی صادق‌ احمدی قدردانی شد.
7559* 6954

انتهای پیام /*

نوشته استفاده از کالای خارجی اقتصاد کشور را شکست می دهد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *