Home / اخبار / استانداردهای فنی و حرفه‎ ای مبتنی بر نیاز بازار است…
قیمت تور استانبول

استانداردهای فنی و حرفه‎ ای مبتنی بر نیاز بازار است…

وهب مختاران روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: گستره استانداردهای فنی و حرفه ای در آموزش های مهارتی زیاد بوده و تاکنون 6 هزار استاندارد در رشته های مختلف با کد بین المللی تعریف شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به گستره استانداردها، زمینه تعامل و ارتباط با بیشتر کسب و کارها فراهم است و می توان برای هر کسب و کاری دوره آموزشی برگزار کرد.
وی افزود: یکی از مهمترین اولویت های فنی و حرفه ای در سال حمایت از کالای ایرانی تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص برای تولید کالای با کیفیت است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان اظهار داشت: ارتقای دانش و مهارت افراد، تاثیر خود را در کیفیت تولیدات و به دنبال آن رونق اقتصاد و اشتغال نمایان می کند.
مختاران با عنوان اینکه فنی و حرفه ای موتور محرک اشتغال است گفت: توسعه آموزشی یکی از شاخصه های کشورهای توسعه یافته محسوب می شود.
وی ادامه داد: در چند سال گذشته اتفاق های مبارکی در سازمان فنی و حرفه ای رخ داده به گونه ای که مسیر حرکت این سازمان به سمت اشتغال زایی هدایت شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان ادامه داد: این مجموعه سعی در برقراری تعامل با اتحادیه ها، اصناف، صنایع و همه دست اندرکاران و افراد موثر در بازار کار دارد تا دوره های آموزشی بر اساس نیاز این صنوف برگزار کند.
مختاران اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای از توان تولید کنندگان و کارآفرینان نخبه در این مرکز استفاده می کند که در این راستا 22 کارآفرین رشته های مختلف با فنی و حرفه ای همدان همکاری دارند.
7526/2087

انتهای پیام /*

نوشته استانداردهای فنی و حرفه‎ ای مبتنی بر نیاز بازار است… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *