Home / اخبار / اجرای طرح آموزشی و کنترل آسیب‌های اجتماعی در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد
قیمت تور استانبول

اجرای طرح آموزشی و کنترل آسیب‌های اجتماعی در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح آموزشی و کنترل آسیب‌های اجتماعی در روستاهای این استان با محوریت سمن‌ها اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، ناصر رضایی یکشنبه، 13 خرداد ماه در نشست تشکل های مردم نهاد افزود: برنامه آموزشی در روستاها از سال ۹۶ با هدف گذاری پنج ساله آغاز شده و پوشش آگاه سازی را نیز رقم خواهد زد . 

وی با بیان اینکه تقویت تشکل های مردم نهاد برای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی ضروری است، اظهار کرد: مردمی کردن مقابله با آسیب ها از جمله اقدامات انجام شده با برنامه ریزی در مناطق مختلف است . 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر برنامه های مختلفی در سطح دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد با محوریت پوشش مناطق مختلف اجرایی خواهد شد . 

رضایی تصریح کرد: برگزاری همایش، کلاس های آموزشی، جلسات تخصصی، پوشش مناطق هدف با آگاه سازی و توزیع بروشور، اجرای برنامه های پیشگیری و همایش بهبود یافتگان از جمله برنامه های این هفته است . 

وی ادامه داد: همچنین برپایی نمایشگاه، برگزاری تئاتر، تجهیز خانه های روستایی و برپایی چادر سلامت از دیگر اهداف مورد نظر است . 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: طی هفته مواد مخدر، با هدف حساسیت زایی در مناطق مختلف استان، حرکت های نمادین و برنامه هایی با محوریت آگاه سازی جامعه از آسیب های مواد مخدر عملیاتی می شود.

انتهای پیام

نوشته اجرای طرح آموزشی و کنترل آسیب‌های اجتماعی در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *