Home / اخبار / اب و هوای کیش
قیمت تور استانبول

اب و هوای کیش

اب و هوای کیش

اب و هوای کیش

کیش تحت تاثیر اب و هوای بیابانی قرار دارد و تابستان هایی طولانی و گرم و زمستان های بسیار ملایم و کو تاه می با شد کیش در محدوده مناطق خشک و گرم قرار دارد بهترین موقع برای سفر به کیش دی و بهمن می باشد  اب و هوای کیش معمولا بسیار گرم و شرجی می باشد و گرمای ان بسیار طاقت فرسا می باشد بهترین موقع سفر به کیش از اوایل بهمن تا اواسط فروردین می باشد در کیش ورزش باد و بارش باران بسیار کم می باشد .برای تور کیش با ما در تماس باشید.

پیش بینی اب و هوا در کیش

اب و هوای کیش را فقط در ماه ها بهمن و فروردین نمی توان پیش بینی کرد ولی در ماه های اردیبهشت و خرداد و. . . . . . اب و هوای ان گرم و شرجی می باشد و ورزش باد در این ماه ها غیر ممکن می باشد. قیمت تور کیش در فصول سال متفاوت است .

اب و هوای کیش در بهمن ماه

بهترین موقع برای سفر به کیش در ماه بهمن ماه می باشد اب و هوای این ماه در اواسط بهمن ماه کاملا خوب میباشد و در این ماه ورزش باد و اندکی بارش باران وجود دارد.

اب و هوای کیش در بهمن ماه

 

دمای هوای کیش هم اکنون

امروز اب و هوای کیش صاف و افتابی بوده است و در دیروز و پری روز یه کوچولو مه دیده می شده است و کارشناس هوا شناسی کیش فردا و پس فردا را صاف و افتابی پیشض بینی کرده است.

دمای هوای کیش هم اکنون

اب و هوای کیش اخر هفته

ساز مان هوا کشی منطقه ی کیش اب و هوای کیش را لفتابی و ابری پیش بینی کرده است.

اب و هوای قشم

اب و هوای قشم تقریبا شبیه به کیش می باشد ولی در کیش به مقدار کمی باد های اسمانی ورزیده می شود و از  نظر اب و هوایی خنک تر از کیش می باشد.

اب و هوای قشم

هوای کیش در نوروز

بهترین موقع برای سفر به کیش در ماه نوروز می باشد اب و هوای ان در فرئردین بسیار متعدل می باشد و تفریحات هیجان انگیز ان قابل استفاده می باشد و اگر قصد سفر را به کیش دارید حتما در نوروز وقت سفر خود را برای گرفتن تور ارزان کیش خود به سایت navid24  مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با کانتر مربوطه در تماس باشید.

هوای کیش در نوروز

نوشته اب و هوای کیش اولین بار در نوید 24 – تور داخلی زیباترین مناطق ایران. پدیدار شد.

نوشته اب و هوای کیش اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

ماجرای بلک فرایدی و فروش آنلاین

بلک فرایدی به عنوان یک اصطلاح نوین در فرهنگ ایرانی شناخته می شود؛ البته این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *