Home / اخبار / آمادگی شرکت‌های ایرانی برای مشارکت در طرح های عمرانی و سرمایه گذاری ارمنستان
قیمت تور استانبول

آمادگی شرکت‌های ایرانی برای مشارکت در طرح های عمرانی و سرمایه گذاری ارمنستان


سفیر کشورمان در ایروان با وزیر جدید زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا،  سیدکاظم سجادی سفیر  کشورمان در ایروان  با آرتور گریگوریان وزیر جدید زیرساخت‌ های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و در خصوص همکاریهای دو کشور در حوزه های گوناگون اقتصادی گفت‌وگو کرد.

در این دیدار راه‌های همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف از جمله تکمیل خط سوم انتقال برق، اتصال شبکه برق جمهوری اسلامی ایران به گرجستان از طریق ارمنستان، آمادگی شرکت‌های ایرانی برای مشارکت در طرح‌ های عمرانی و سرمایه گذاری در ارمنستان مورد گفتگو طرفین قرار گرفت.

مذاکره در خصوص راه‌های فعال‌ سازی وزارتخانه‌های دو کشور در کمیسیون مشترک اقتصادی از دیگر موضوعات و محورهای مورد گفتگو بین مقام های دو کشور بود. 

سجادی در این دیدار با اشاره به اینکه دور بعدی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور به میزبانی وزارت نیروی ایران در تهران برگزار می شود، ابراز امیدواری کرد که تمامی توافقات صورت گرفته اجرایی و باعث توسعه روابط همه جانبه دو کشور دوست و همسایه شود.

همچنین وزیر جدید زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان  در این ملاقات با اشاره به سطح عالی روابط دو کشور اظهار کرد: در دوره حضور در این سمت تلاش خواهم کرد این روابط را ارتقا دهم. وی همچنین ابراز امیدواری کرد؛ تمامی  توافقات صورت گرفته در چارچوب کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور اجرایی شود.

انتهای پیام

نوشته آمادگی شرکت‌های ایرانی برای مشارکت در طرح های عمرانی و سرمایه گذاری ارمنستان اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *