Home / اخبار / آذربایجان گرجستان
قیمت تور استانبول

آذربایجان گرجستان

آذربایجان گرجستان Azerbaijan Georgia

تور آذربایجان گرجستان از جمله تورهای ترکیبی سایت تورزپرس می باشد که عزیزان بسیاری با خرید این تور ، سفری جذاب به آذربایجان گرجستان را تجربه کرده اند. شما نیز می توانید با مراجعه به بخش فروش تور، تور باکو ، تور آذربایجان ، تور گرجستان و یا تور ترکیبی آذربایجان گرجستان را انتخاب کنید. قیمت تور آذربایجان و قیمت تور گرجستان بسته به عوامل مختلفی مانند نوع هتل ، مدت زمان اقامت و… دارد. البته تورهای ترکیبی قیمت بالاتری نسبت به دیگر تورها دارند.

ساحل سحر آمیز در گرجستان

نقاط ساحلی بسیار پر طرفدار بوده و توریست زیادی را به سمت خود می کشد . در طی حکومت شوروی سابق این منطقه از بهترین مناطق تفریحی امپراطوری شوروی محسوب می شد و آثار مرتبط با تفریح گاه های دولتمردان کشور شوروی سابق در این مناطق هنوز موجود است . منطقه اورکی که به آن ساحل سحر آمیز یا ساحل مغناطیسی گفته می شود، در مجاورت بندر باتومی واقع شده است . عقیده بر این می باشد که شنا کردن در این ناحیه و حمام آفتاب روی شن های ساحلی درمان بیماریهای شخص را در پی دارد .  بر مبنای تحقیقات دانشگاه اورکی گرجستان ترکیبات ماسه های ساحل این ناحیه متشکل از مواد معدنی خاصی می باشد که دارای تاثیرات درمانی فراوانی در رابطه با بیماریهای قلبی ، عروقی و عصبی می باشد . بر مبنای این تحقیقات تنها دو ناحیه در دنیا وجود دارد که چنین ویژگیهایی در آن یافت می شود . استراحت و تفریح کوتاه مدت دوسه روزه در این نقطه از زمین عامل درمان یا پیشگیری از بیماریهای زیادی می باشد .

رستوران یودالی در آذربایجان

درباره ی باکو و رستوران یودالی باید بگوییم این رستوران هم از جمله رستورانهای گرجستانی باکو به حساب می آید و قیمت غذاهای سرو شده در آن از  ۱۰ تا ۲۰ مانات (۲۳۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰ هزار تومان) گوناگون می باشد . از خوشمزه ترین غذاهای منوی طبخ شده در این رستوران گردو در بادمجان و سالاد تازه‌ی گرجستان می باشد . این رستوران در مقایسه با رستوران ایمرتی ساده‌تر ساخته شده است . در آن یک اتاق خصوصی بزرگ وجود دارد که مردم بومی حتی جشن‌های خانوادگی شان از جمله جشن تولد را در آن بر گزار می کنند . در اتاقک‌های کوچکی که توسط پرده‌ی بلند و قرمز از سالن جدا می‌شود، شما می‌توانید غذای خود را میل نمایید . هنگامی که خدمتکار به منظور تحویل غذا از آشپزخانه بیرون می آید ، داخل آشپزخانه را هم قادر خواهید بود مشاهده نمایید که آشپزها و کمک اشپزها و محیط آن را می توانید مشاهده نمایید . این رستوران فضایی بسیار گرم داشته و از صمیمیت ویژه ای برخوردار است.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

فستیوال مرد سوزان، عجیب ترین جشنواره سالیانه آمریکا

هرساله فستیوال های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می شوند و علاقه مندان زیادی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *