Home / روسیه / اخذ ویزای توریستی با تراونر
تور ارزان استانبول

اخذ ویزای توریستی با تراونر

اخذ ویزای توریستی با تراونر

اولین قدم برای هر سفر خارجی، اخذ ویزای کشور مورد نظر است. در صورتی که قصد دارید به سفر خارجی بروید و می‌خواهید ویزای کشور مورد نظرتان را بگیرید، هتل رزرو کنید یا بلیط هواپیما بخرید، می‌توانید روی کمک تراونر حساب کنید.

تراونر مجموعه‌ای است که در زمینه گردشگری فعالیت می‌کند. اخذ ویزا توریستی، رزرو هتل خارجی، خرید بلیط هواپیما و اجاره خودرو در کشورهای خارجی، ازجمله خدمات ما هستند.

خدمات ویزای تراونر

تراونر برای اخذ ویزای توریستی بیش از ۱۰ کشور اقدام می‌کند. ویزای چین، ویزای کره جنوبی، ویزای تایلند، ویزای روسیه و ویزای آذربایجان، تنها تعدادی از ویزاهایی هستند که برای اخذ آن‌ها می‌توانید از طریق تراونر اقدام کنید.

اخذ ویزای توریستی با تراونر چه مزایایی دارد؟

– تراونر کارگزار رسمی اخذ ویزای برخی از کشورها، ازجمله کره جنوبی است که این موضوع شانس درخواست‌دهنده را برای اخذ ویزا افزایش می‌دهد.

– با سپردن مراحل اخذ ویزا به تراونر، در زمان‌ و هزینه‌تان صرفه‌جویی می‌کنید و پس از تحویل مدارک برای اخذ ویزا، می‌توانید به سایر امور سفر بپردازید.

– کارشناسان تراونر تمام مراحل اخذ ویزا را برای شما انجام می‌دهند و پس از طی زمان مورد نظر، نتیجه را به اطلاع شما می‌رسانند.

– برای اخذ ویزای بعضی از کشورها، مدارکی مثل واچر هتل لازم است؛ تراونر ارائه دهنده‌ی دیگر خدمات سفر مثل رزرو هتل هم هست و در صورت تمایل می‌توانید تمام خدماتی که برای سفر نیاز دارید را از ما بخرید.

– در صورت اقدام برای اخذ ویزا از طریق تراونر، در اکثر موارد نیازی به مراجعه شما به سفارت کشور مورد نظر نیست.

– تراونر با سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی اخذ ویزا، تمام سعی خود را می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ویزای کشور مورد نظر را برای شما اخذ کند.

در مورد خدمات اخذ ویزای توریستی یا سایر خدمات تراونر سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شماست.

شماره تماس: ۰۲۱-۴۲۰۶۲

قیمت تور روسیه

About kiyomars

Check Also

صفحه نخست روزنامه‌های شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

رهبر معظم انقلاب:‌دستگاه‌های مسئول، حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را با جدیت دنبال کنند، نمایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *